Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Myši a tablet Logitech pro Windows 8

redakce 10.10.2012

Logitech dnes představil řadu produktů pro snadné ovládání nového operačního systému Windows 8. Tři nová polohovací zařízení podporují ovládání pomocí gest.

 

 

 

Bezdrátový dobíjecí touchpad Logitech Rechargeable Touchpad T650 má usnadnit navigaci v prostředí Windows 8 a má podporovat 14 gest, i když některá pouze s nainstalovaným softwarem od Logitechu. Zařízení má rozměry 129 mm x 134 mm x 12 mm bude jej tedy možné vcelku pohodlně ovládat všemi pěti prsty. Hladký skleněný povrch podle výrobce odolává zašpinění i poškrábání. Dobíjí se (prý jednou za měsíc) pomocí USB kabelu z počítače, jinak je ale připojen bezdrátově pomocí klasických 2,4GHz Logitech Unifying donglů. Doporučená koncová cena byla stanovena na 1999 Kč.

Za 1749 korun bude v prodeji myš Touch Mouse T620, jejíž celý povrch je citlivý na dotek a umožňuje snadný pohyb mezi aplikacemi a obrazovkami pomocí rolování a posouvání švihem. Myška bude mít rozměry 111,3 mm x 64,3 mm x 29,2 mm a bude vážit 60 gramů. K počítači se rovněž připojuje Unifying konektorem. Nejlevnějším zařízením z nově představené trojice je myš Zone Touch Mouse T400, která má skleněný povrch, jenž je na vrchní straně rozdělen do tří zón odpovídajících umístění tlačítek na běžné myši. Okolo myši je pak gumový grip, který usnadňuje její držení. Váží 108 gramů, měří 105 mm x 61 mm x 30,5 mm a podle výrobce vydrží na baterii pracovat až 18 měsíců.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud