Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Na co se dívat v květnu? Disney+ má nové Star Wars, Voyo zase Karlose Terminátora

Jakub Fišer 01.05.2024

Květen, nejen lásky čas. Oblíbené streamovací platformy v Česku nabídnou v květnu celou řadu nových pořadů, seriálu a filmů. Disney+ zaujme například novým animovaným zpracováním klasického příběhu Star Wars, Voyo přinese několik oddechových komedií a dokument o zápasníkovi Vémolovi.

Kapitoly článku

Star Wars: Příběhy z Impéria (Disney+)

Disney, coby vlastník značky Star Wars, nabídne hned zkraje května novou animovanou minisérii Star Wars: Příběhy z Impéria. Na ploše šesti dílů s 30minutovou stopáží budete moci sledovat příběh dvou ženských postav: rebelky Morgan a bývalé rytířky Jedi Barriss. 4. května vyjde najednou všech 6 epizod.

Zdroj: Star Wars / YouTube

The Beach Boys (Disney+)

Od 24. května bude k vidění dokumentární film o jedné z nejslavnějších kapel historie. The Beach Boys v roce 1961 převzali poměrně experimentální žánr surf rocku a přetavili jej do tehdy nového zpracování populární hudby. Pod dokumentem je podepsán producent Frank Marshall a režisér Thom Zimny.

Zdroj: Walt Disney Studios / YouTube

Fajků pane učiteli 2 (Voyo)

Německá komedie o zlodějíčkovi Zekim, který musí kvůli snaze ukrást velké množství peněz předstírat, že je učitel, zaznamenala u komerčního publika velký úspěch. Voyo od 4. května nabídne i druhý díl, na kterém také spolupracoval německý režisér tureckého původu Bora Dağtekin a hlavní roli ztvárnil zase Elyas M’Barek.

Zdroj: Totalfilm.cz / YouTube

Karlos (Voyo)

Dokumentární film o fenomenálním zápasníkovi MMA šel do českých kin teprve v lednu. Na ploše 87 minut zachycuje Karlose „Terminátora“ Vémolu při běžných životních situacích, při svatbě se svou ženou Lelou, anebo v šatně krátce po zápase. Voyo uvede seriál již 25. května.

Zdroj: Totalfilm.cz / YouTube

Assassin’s Creed (Voyo)

A na závěr něco pro fanoušky herních sérií přetavených do filmu. Velkofilm Justina Kurzela sleduje příběh usvědčeného vraha Calluma Lynche, kterak se při cestě za svobodou stává členem prastarého klanu asasínu. V hlavní roli poznají filmoví fanoušci Michaela Fassbendera. Přestože snímek měl spíše vlažná hodnocení, pro milovníky herní předlohy je to naprostá povinnost. Na Voyo dorazí 19. května.

Zdroj: 20th Century FOX / YouTube

Zdroj: Disney+, Voyo


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud