Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nokia E7

redakce 31.03.2011

Od zítřejšího rána se v České republice začíná prodávat dlouho očekávaná špičková Nokia E7 – nekompromisní manažerský smartphone.

S integrovanou podporou pro Microsoft Exchange ActiveSync nabízí Nokia E7 přímý a bezpečný přístup k firemním poštovním schránkám i dalším aplikacím v reálném čase. Se 4“ dotykovou obrazovkou s technologií Nokia ClearBlack pro snazší čitelnost displeje ve venkovních prostorech a díky své plnohodnotné QWERTY klávesnici, je Nokia E7 ideálním modelem pro business uživatele, kteří potřebují pracovat s dokumenty, upravovat tabulky nebo prohlížet a editovat prezentace. Navíc je pro něj dostupná i série korporátních bezpečnostních řešení, s nimiž nemusejí mít firmy obavu o bezpečnost svých dat.

Klíčové funkce Nokia E7:

  • Snadný přístup k firemnímu i soukromému e-mailu
  • Vytváření, editace a sdílení dokumentů Office a prohlížení PDF dokumentů v aplikaci Adobe Reader
  • Rychlý a bezpečný přístup k intranetu s vestavěnou podporou pro VPN
  • 8 megapixelový fotoaparát s duálním LED bleskem a videokamerou s podporou HD videa
  • Integrované rozhraní HDMI pro prohlížení souborů, videí a fotografií na velké obrazovce
  • 16 GB integrované paměti
  • Podpora pro USB On-The-Go, díky které lze snadno přenášet soubory mezi USB flash pamětí a telefonem


Manažerská Nokia E7 nabízí přímý a bezpečný přístup v reálném čase k e-mailu, kalendáři, kontaktům, úkolům a firemnímu adresáři prostřednictvím serveru Microsoft Exchange a aplikaci Office Communicator Mobile vyvinutou společností Microsoft, která umožňuje využít služeb instant messaging a prezence přímo v mobilním telefonu.

Obsah šitý na míru manažerům

Ve výčtu důležitých funkcí Nokia E7 nesmí chybět atraktivní software. Vedle profesionálního poštovního klienta, který nabízí push synchronizaci nejen s poštovními účty na Microsoft Exchange Serveru, ale také s účty na IBM Lotus Domino Serveru, Gmailu či Windows Live Hotmail, zde uživatelé naleznou také přímou podporu pro VPN přístup a řadu lokálních business aplikací, které jsou zdarma k dispozici přes Ovi Obchod. Nedílnou součástí výbavy manažerského telefonu Nokia E7 je bezesporu ekonomické zpravodajství. Kromě globálně dostupného ekonomického zpravodajství od předních zpravodajských společností jako CNN či Bloomberg jsou českým manažerům k dispozici lokální aplikace. Nejen ekonomické zpravodajství televizního kanálu ČT24, které je možné sledovat živě přímo z mobilního telefonu. V oblasti telefonní, SMS a MMS komunikace manažeři určitě ocení českou aplikaci Black & White Guard, která umožňuje skrýt veškerou komunikaci s vybranými telefonními čísly a ochránit tak všechny vyměněné zprávy, ale i údaje o hovorech s těmito čísly prostřednictvím hesla.

Kromě práce umí být ale Nokia E7 také skvělým společníkem pro volný čas. Nabízí totiž veškerou potřebnou multimediální výbavu i pokročilý multimediální přehrávač, který ve spojení se standardním 3,5 mm jack konektorem umožní manažerům zkrátit si dlouhé cestování poslechem hudby nebo sledováním filmů.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud