Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nokia E7 v prodejnách Electro World

redakce 04.04.2011

Tento týden proběhlo slavnostní představení špičkového komunikátoru značky Nokia. Model E7 je také dostupný na všech prodejných Electro World.

Češi milují komunikátory. Výkonné telefony s komfortní QWERTZ klávesnicí u nás mají dlouho tradici – jsou to výkonní pomocníci nejen na cestách. Síť prodejen Electro World má právě s komunikátory Nokia dlouhodobě skvělé zkušenosti. A takto špičkově vybavený telefon dokáže na cestách plně nahradit netbook, přičemž má rozměry jako mobilní telefon. Právě proto má Electro World komunikátor Nokia E7 jako první ve svém jarním katalogu elektroniky, který je platný od 6. dubna.

Štíhlý luxus

Leckoho překvapí kompaktní rozměry tohoto komunikátoru. Vždyť i v nejtlustším místě má pouze 13 mm. A to skrývá špičkový displej s úhlopříčkou 4“ (10,2 cm) a fantastickým rozlišením 360 × 640 bodů. Ten využívá pokrokovou technologii zobrazování AMOLED. Celý telefon je vyroben jen z těch nejkvalitnějších materiálů. Konstrukce klávesnice je tak dokonalá, že si na první pohled ani nevšimnete, že telefon je možné „roztáhnout“ do režimu komunikátoru.

Manažerská výbava

Komunikátor E7 je vlajkovým modelem společnosti Nokia. Míří na nejnáročnější manažery, proto nechybí nic, co by vytížený manažer potřeboval. Samozřejmostí je přístup k e-mailům, včetně plné podpory Microsoft Exchange. Do firemní sítě je možné přistupovat odkudkoliv díky vestavěnému VPN klientovi. Vytváření, editace a sdílení kancelářských souborů je také samozřejmostí. Důležitý je také okamžitý přístup k informacím. Kromě globálně dostupného ekonomického zpravodajství od předních zpravodajských společností jako CNN či Bloomberg jsou českým manažerům k dispozici lokální aplikace. Nejen ekonomické zpravodajství televizního kanálu ČT24, které je možné sledovat živě přímo z mobilního telefonu. V oblasti telefonní, SMS a MMS komunikace manažeři určitě ocení českou aplikaci Black & White Guard, která umožňuje skrýt veškerou komunikaci s vybranými telefonními čísly a ochránit tak všechny vyměněné zprávy, ale i údaje o hovorech s těmito čísly prostřednictvím hesla.

Multimediální přeborník

Nokia E7 není určena jen pro práci. Má také unikátní multimediální výbavu. Špičkový fotoaparát s rozlišením 8 Mpx zvládá natáčet HD video. To si pak můžete prohlédnout třeba na velkém televizoru. Komunikátor je totiž vybaven HDMI výstupem, okamžitě jej tak připojíte k modernímu televizoru. Skvěle se hodí i pro poslech hudby, komunikátor je totiž vybaven kvalitním 3,5 mm jack konektorem, ke kterému připojíte svá sluchátka.

Klíčové funkce Nokia E7

•    Snadný přístup k firemnímu i soukromému e-mailu
•    Vytváření, editace a sdílení dokumentů Office a prohlížení PDF dokumentů v aplikaci Adobe Reader
•    Rychlý a bezpečný přístup k intranetu s vestavěnou podporou pro VPN
•    8 megapixelový fotoaparát s dvojitým LED bleskem a videokamerou s podporou HD videa
•    Integrované rozhraní HDMI pro prohlížení souborů, videí a fotografií na velké obrazovce
•    16 GB integrované paměti
•    Podpora pro USB On-The-Go, díky které lze snadno přenášet soubory mezi USB flash pamětí a telefonem

Nový komunikátor je od 6. dubna dostupný na všech prodejnách Electro World za cenu 14.999 Kč vč. DPH.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud