Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nová „bezzrcadlovka“ od Samsungu míří do prodejen v balíčku s tabletem

redakce 30.05.2013

Samsung uvádí do prodeje další z rodiny fotoaparátů řady NX. Nový NX2000 je stylový a tenký kompaktní fotoaparát s výměnnými objektivy. Můžete ho získat v balíčku se 7“ tabletem.

Nový fotoaparát nabízí řadu zajímavých funkcí. Podrobněji už jsme o něm na webu psali zde. Mimo jiné nabízí možnost okamžitého sdílení snímků přes WiFi - například do tabletu nebo chytrého telefonu. Aby si mohl každý tuto funkci vyzkoušet, přichystal Samsung speciální zvýhodněnou akci. Jen do vyprodání zásob jej nabídne v balíčku s tabletem Galaxy Tab 2 7.0, který získá každý kupující zdarma. Cena tohoto balíčku je 14 990 Kč vč. DPH.

NX2000 je osazen velkým snímačem APS-C CMOS s rozlišením 20,3 megapixelů, který Samsung vyvinul ve své režii. Fotoaparát také dokáže kontinuálně pořizovat osm snímků za sekundu. Velký dotykový displej o velikosti 3,7 palce s rozlišením WVGA je pohodlným a intuitivním navigačním nástrojem poskytujícím přístup k mnoha funkcím.

Režim SMART nabízí ještě více možností, které vám pomohou pořídit pěkný snímek. K dispozici je celkem 14 různých scénických režimů obsahujících přednastavené kombinace jednotlivých parametrů přístroje, které zohledňují prostředí, v němž fotografujete, i váš fotografický záměr. Režim Action Freeze (zastavení pohybu) umožňuje uživatelům pořizovat snímky rychle se pohybujících objektů, zatímco režim Best Face (nejlepší obličej) se postará o to, aby všechny fotografované osoby byly zachyceny v tom „nejlepším světle“.

Hned 12 výměnných objektivů poskytuje lepší kontrolu nad fotografiemi, které s pomocí NX2000 pořizujete. Fotoaparát Samsung NX2000 v kombinaci se 45mm objektivem 2D/3D (prodává se samostatně) dokáže pořizovat realistické fotografie a videozáznamy ve 3D

Fotoaparát Samsung NX2000 v bílem a černém provedení bude k dostání ve speciálním balíčku spolu s tabletem Galaxy Tab 2 7.0. V krabici tak zákazník vedle fotoaparátu najde, kompaktní objektiv 20-50 mm, profesionální SW Adobe Photoshop Lightroom 4 + a navíc i sedmipalcový WiFi tablet P3110. Snímky pořízené NX2000 tak můžete přímo poslat do svého tabletu, upravit dle vašich představ, a ihned je sdílet se svými přáteli na sociálních sítích. Cena tohoto balíčku je 14 990 Kč. vč. DPH. Zákazníci tento balíček mohou zakoupit ve všech dobrých obchodech s fotoaparáty a elektronikou, a to již od letošního prvního červnového týdne.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme