Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nové modely kompaktních fotoaparátů Sony

Pavel Trousil 18.03.2014

Firma Sony začala prodávat nové modely fotoaparátů Cyber-shot . Jde o modely W830 a W810 se snímačem s rozlišením 20,1 Mpx  a 8X a 6X optickým zoomem.

w830-silver-right-1200-nahled Oba modely se vyznačují štíhlým tělem, disponují CCD snímačem s rozlišením 20,1 Mpx a umožňují nahrávat videa v HD kvalitě. Díky funkci Beauty Effect je možné snadno provést kosmetické úpravy na snímcích a retušovat malé nedostatky. Nabídka obrazových efektů Picture Effect je široká a nové kompaktní fotoaparáty nabízejí i možnost snímání 360stupňových panoramat Sweep Panorama.

Model DSC-W830 v sobě spojuje optiku ZEISS, procesor BIONZ a CCD snímač s rozlišením 20,1 megapixelu ve štíhlém a kompaktním těle. Optická stabilizace Optical SteadyShot eliminuje otřesy zařízení a režim Active Mode se spolu s elektronickou stabilizací postará o videa.

Model DSC-W810 disponuje výkonným CCD snímačem s rozlišením 20,1 Mpx, širokoúhlým objektivem s ohniskovou vzdáleností 26 mm s 6× optickým zoomem. Režim Party Mode automaticky nastavuje potřebné parametry při snímání v náročných světelných podmínkách.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud