Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nové příslušenství Sony Ericsson

redakce 28.09.2010

Společnost Sony Ericsson představila nový přístroj z portfolia příslušenství Extras – displej Sony Ericsson LiveView, který je jednou z dalších inovací v rozvoji využití mobilních telefonů s platformou Android. Sony Ericsson LiveView přináší uživatelům stejně jako další příslušenství Extras nové a širší možnosti využití mobilních telefonů.

Sony Ericsson LiveView se připojuje ke kompatibilnímu mobilnímu telefonu bezdrátově prostřednictvím Bluetooth a umožňuje uživatelům ovládat telefon přímo, aniž by museli svůj přístroj vytahovat z kapsy nebo ze své tašky. Na displeji se zobrazí textové zprávy, příchozí hovory i aktuální novinky na sítích Facebook a Twitter.
Sony Ericsson LiveView umožňuje svým uživatelům ovládat všechny hudební funkce Sony Ericsson přímo z mini displeje včetně výběru skladeb a regulace hlasitosti. Zároveň lze toto příslušenství využít pro upomínku naplánovaných událostí v kalendáři nebo dalších aplikací telefonu.
Sony Ericsson LiveView lze pohodlně využívat na cestách, na pracovní schůzce i u posezení s přáteli. Stačí jej připevnit na řemínek od hodinek, klíčenku, nebo na osobní počítač. Tento displej je užitečným doplňkem, který se stane součástí každodenního života a umožní uživateli být neustále v kontaktu s ostatními. 

Okno do světa mobilních telefonů se Sony Ericsson LiveView

  • Mini displej, který zobrazuje události mobilního telefonu
  • Pohodlné ovládání hudby pro poslech na cestách
  • Spolehlivě rychlé upozornění na plánované události, čtení textových zpráv i aktualizace tweetů  a Facebook profilu
  • Zobrazení příchozích hovorů
  • Možnost personalizace – otevřená platforma pro vývojáře k rozvoji široké řady nových aplikací, které zlepší využití mobilních telefonů


Pro vyhledávání dostupných aplikací pro Sony Ericsson LiveView připravila společnost Sony Ericsson aplikaci Sony Ericsson LiveWare Manager. Ta zobrazí všechny dostupné aplikace z Android Market pro Sony Ericsson LiveView a představí je uživateli. Aplikace Sony Ericsson LiveWare Manager bude dostupná na Android Market nebo bude přednastavená jako součást vybavení telefonu.
Sony Ericsson LiveView bude dostupný od čtvrtého čtvrtletí 2010.
Více informací o příslušenství Sony Ericsson Extras najdete na: www.sonyericsson.com/LiveViewMáte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud