Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nové robotické sekačky si zavolají o pomoc

Pavel Trousil 07.03.2016

Společnost Robomow oznámila uvedení nové série robotických sekaček pro rok 2016. Oproti starším modelům mají vyšší výkon a vylepšené funkce. Sekačky tak zvládají rozlehlejší trávníky - až do 3500 m2 a dokážou si přes GSM modul zavolat o pomoc. 

Nové robotické sekačky se dají programovat smartphonem a jsou vybaveny silnými koly. U modelů určených pro sekání ploch 1200 m2 a více je nově zabudovaný GSM komunikační modul, který zasílá provozní a bezpečnostní upozornění týkající se přístroje do smartphonu uživatele. Kromě toho shromažďuje technická data z Robomowu, a tím předchází poruchám a minimalizuje dobu případné nefunkčnosti. Modul lze za poplatek instalovat i do nižších modelů. Aby mohl spotřebitel GSM modul používat, musí si nainstalovat aplikaci Robomow do smartphonu. Tato aplikace mu pak bude posílat „push“ oznámení když narazí na problém, nebo v situaci, kterou vyhodnotí tak, že se jí někdo snaží ukrást.

robomow-app-image-foto-3-nahled

Speciálně pro modely s označením RS nabízí Robomow domeček RoboHome. Jedná se o příslušenství, které ochrání sekačku a udržuje ji v čistotě. Poskytuje ji ochranu před přímým slunečním zářením i deštěm.

prislusenstvi-domecek-robohome-z-boku-nahled


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud