Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nové smartphony pod 3 000 Kč

redakce 27.11.2012

Společnost Alcatel One Touch uvádí na český a slovenský trh dva nejlevnější smartphony v ceně do 3000 korun (120 EUR) a dva obyčejné telefony v ceně do 1000 korun (36 EUR).

 

 

 

One Touch 918D – chytrý telefon do tří tisícovek

Model One Touch 918D využívá mobilní operační systém Android 2.3 Gingerbread a dotykový kapacitní displej s rozlišením 320×480 bodů a úhlopříčkou 3,2 palců. Zásluhou výměnných barevných krytů si může uživatel přizpůsobit vzhled telefonu svému vkusu a náladě, což ocení nejen teenageři. Integrovaný fotoaparát dokáže pořizovat snímky s rozlišením 3,2MPx. Fotky nebo videa lze pak sdílet na sociálních sítích přes mobilní internet nebo Wi-Fi připojení. One Touch 918D disponuje vnitřní pamětí 512 MB, kterou lze rozšířit pomocí přibalené 2GB SD karty. Na cestách dobře poslouží i vestavěný modul GPS v kombinaci se službou Google Maps. Výhodou je možnost využití dvou SIM karet najednou. Doporučená cena novinky je 2990 Kč, resp. 119,90 euro s DPH.

One Touch 903D – nejlevnější dual-SIM Android na trhu

One Touch 903D je vůbec nejlevnějším dual-SIM chytrým telefonem s operačním systémem Android v České republice a na Slovensku. Pracuje pod operačním systémem Android 2.3 Gingerbread, díky němuž získává jeho majitel přístup k řadě aplikací a služeb. Výkon telefonu zajišťuje 650MHz procesor. Multimédia, internet a novinky ze sociálních sítí můžete sledovat na 2,8 palcovém dotykovém kapacitním displeji s rozlišením 320x240 pixelů. S vestavěným 2MPx fotoaparátem lze jedním dotykem pořizovat fotografie i videa. Zásluhou Li-Ion akumulátoru o kapacitě 1300mAh vydrží telefon v pohotovostním režimu až 300 hodin. Stejně jako všechny smartphony Alcatel One Touch uváděné na českém a slovenském trhu, podporuje i tento model aktivně dvě SIM karty. Telefon se prodává hned ve třech barvách – červené, růžové a bílé – za 2590 Kč, resp. 104,90 euro s DPH.

One Touch 292 – jednoduché véčko

Ne každý vyžaduje od svého mobilního telefonu ty nejnovější a nejsložitější funkce. One Touch 292 je jednoduchý mobil véčkové konstrukce, který svým uživatelkám nenabídne extra technické vymoženosti, ale základní funkce zvládá s přehledem. Nad běžný standard nabízí prediktivní slovník, hlasitý odposlech, FM rádio s vestavěnou anténou, kalendář a hry. Telefon vážící 67 gramů se pohodlně vejde i do nejmenší kapsy. K dostání je ve třech barevných variantách –liliové, třešňově červené a leskle bílé za 599 Kč, resp. 23,90 euro s DPH.

One Touch 282 – mobil pro seniory

Jednoduchý telefon One Touch 282 s velkými tlačítky a jasným a přehledným barevným displejem je vhodný zejména pro starší lidi, kteří chtějí být v kontaktu se svými blízkými. Snadné ovládání a intuitivní uživatelské prostředí umožní každému telefonovat nebo posílat SMS. V telefonu najdete základní nástroje typu kalendář, budík, FM rádio nebo kalkulačka. Zároveň obsahuje i další funkcionality přímo zaměřené pro potřeby seniorů - posuvný zámek klávesnice, LED svítilnu, SOS tlačítko pro přivolání pomoci na předvolená čísla nebo odeslání SMS s žádostí o pomoc, extra silné vibrace, podporu práce s naslouchadlem nebo zvýšenou hlasitost vyzvánění i reproduktoru. Doporučená cena tohoto modelu je 890 Kč, resp. 35,90 euro s DPH a vybírat můžete z leskle bílé nebo matně černé barvy.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud