Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nové Vodafone tarify: Vodafone RED

redakce 23.05.2013

Vodafone navázal na tarify Neomezené volání do všech sítí a Neomezené volání v síti a přinesl dnešním dnem na český trh nové neomezené RED tarify.

Nové tarify jsou součástí celosvětové strategie skupiny Vodafone a postupně je již představila nebo se je chystá představit většina poboček Vodafonu po celém světě. Součástí nových neomezených tarifů bude i nadále možnost pořídit si k tarifu zvýhodněný telefon. Nefiremním i firemním zákazníkům nově nabídneme aplikace na zabezpečení telefonu, vyšší tarify budou navíc zahrnovat 1 000 minut na volání do zahraničí a tarif Red Premium také 600 minut a 300 MB dat v roamingu. Nové neomezené tarify si budou moci aktivovat firemní i nefiremní, noví i stávající zákazníci Vodafonu od 27. května do tohoto data lze objednávat současné neomezené tarify. Po tomto datu budou jejich současné (aktivované) neomezené tarify převedeny na nové tarify za PŮVODNÍ ceny.

Nová nabídka tarifů:


Výhoda Data Ceny nad rámec volných jed.
Roamingové jednotky
Měsíční paušál Příplatek bez úvazku / za dot. telefon
Start SMS a volání v síti Vodafone 20 MB 3,49 za min. / 1,51 za SMS x 249 Kč 63 Kč
Red
do sítě
SMS a volání v síti Vodafone, 130 minut do všech sítí 150 MB 3,49 za min. / 1,51 za SMS x 499 Kč 125 Kč
Red SMS a volání do všech sítí 1,5 GB x x 699 Kč 175 Kč
Red
se vším všudy
SMS a volání do všech sítí 4 GB x 1 000 minut do zahraničí 999 Kč 111 Kč
Red
Premium
SMS a volání do všech sítí 10 GB x 1 000 minut do zahraničí / 600 minut v roamingu / 300 MB v roamingu 1499 Kč 167 Kč

Při pořízení neomezených tarifů bez smlouvy platí stejně vysoké měsíční příplatky jako při pořízení zvýhodněného telefonu. U tarifů, které zahrnují jen volání do vlastní sítě, jsou hovory do ostatních sítí účtovány standardní Vodafone tarifikací 1+1.

Firemní zákazníci

Zabezpečení telefonu nebo tabletu

Pro firemní zákazníky Vodafone připravil řešení s názvem Mobilní zabezpečení, které je zdarma u dvou nejvyšších Business Red tarifů. Pro ostatní zákazníky je jeho cena 49 Kč měsíčně. Mobilní zabezpečení lze využít pro všechny mobilní operační systémy (Android, iOS, Windows Phone 7). Služba nabízí možnost zamknout zapomenutý či odcizený telefon na dálku, vymazat citlivá data nebo zařízení lokalizovat. Dalšími funkcemi jsou antivirový program pro otevřený operační systém Android či možnost správy více zařízení jedním firemním administrátorem.

Pro nefiremní zákazníky, kteří používají telefon s operačním systémem Android je v nabídce zdarma základní verze aplikace Vodafone Protect. S touto aplikací je také možné na dálku telefon zamknout, vymazat osobní data nebo telefon lokalizovat.

Roaming

Nejvyšší tarif (Business) Red Premium za 1 499 Kč zahrnuje mimo jiné 600 minut na příchozí a odchozí hovory v roamingu a 300 MB dat v roamingu.

U ostatních Red tarifů si mohou zákazníci před cestou do zahraničí aktivovat službu Vodafone Roaming na den za 99 Kč, se kterou mohou volat a SMSkovat neomezeně a využít až 100 MB dat.

Volné minuty a data lze využít ve všech těchto zemích:

Andorra, Belgie, Bulharsko, Chorvatsko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Francouzská Guyana, Gibraltar, Guadeloupe, Guernsey, Irsko, Island, Itálie, Jersey, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lichtenštejnsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Martinik, Monako, Německo, Nizozemí, Norsko, ostrov Man, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Reunion, Rumunsko, Řecko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Vatikán, Velká Británie

Volání do zahraničí

Tarify Red se vším všudy a Red Premium zahrnují 1 000 minut volání do zahraničí.

Volné minuty lze využít na volání do těchto zemí:

USA, Kanada, Řecko, Nizozemsko, Belgie, Francie, Španělsko, Maďarsko, Itálie, Vatikán, Švýcarsko, Rakousko, Velká Británie, Dánsko, Švédsko, Norsko, Polsko, Německo, Gibraltar, Portugalsko, Lucembursko, Irsko, Finsko, Andorra, Monako, San Marino, Slovensko


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme