Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nový Vodafone Smart prime 7

Pavel Trousil 03.05.2016

Telefon Vodafone Smart prime 6 má nového nástupce. Je jím Smart prime 7 s nejnovějším Androidem 6, vylepšeným designem, výkonnějším hardwarem a cenou 3 277 Kč.

Telefony z řady Smart 6 měly v minulém roce u zákazníků úspěch. Nástupce nazvaný Smart prime 7 přichází s 5“ IPS displejem a HD rozlišením s 293 PPI (počet pixelů na jeden palec). Je osazen nejnovějším operačním systémem Android ve verzi 6.0 Marshmallow. O výkon se stará čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 212, taktovaný na 1,3 GHz a 1 GB operační paměti. O dlouhý provoz na jedno nabití se postará baterie s kapacitou 2540 mAh.

Pro ukládání fotografií, dokumentů a dalšího uživatelského obsahu je připraveno interní úložiště o celkové kapacitě 8 GB. To lze dále rozšířit pomocí microSD karty až o 128 GB. Hlavní fotoaparát má rozlišení 8 megapixelů a LED blesk. Fotoaparát lze aktivovat i při zhasnutém displeji dvojitým poklepáním na tlačítko hlasitosti. Pro selfie nadšence je připraven přední fotoaparát s 5 megapixely. Smart prime 7 podporuje surfování na nejrychlejší datové síti LTE v plné šíři a nechybí mu ani NFC modul nebo Bluetooth ve verzi 4.0.

Vodafone Smart prime 7 je k dispozici v prodejních kanálech Vodafonu a jeho standardní cena bez závazku je 3 277 Kč. K dispozici je v černo-stříbrné variantě.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud