Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

O2: VDSL již dnes

redakce 09.05.2011

Telefónica O2 dnes spouští novou technologii VDSL, svým zákazníkům tak až trojnásobně navýší rychlost internetu na doma. Stávající zákazníci se mohou těšit na rychlejší internet bez navýšení ceny. Nové tarify internetu na doma s rychlostí stahování dat až 25 Mb/s a odesílání až 2 Mb/s pořídí noví zákazníci až do konce května za zvýhodněné ceny. Na stránkách www.zrychlujeme.cz si může každý ověřit dostupnost a možnou rychlost internetu a dále soutěžit o hodnotné ceny.

Stávající zákazníci

Stávající zákazníci získají rychlejší internetové připojení za stejnou cenu, kterou v současné době platí za využívání internetu na doma. Potřebný modem dostanou za 1 Kč při uzavření závazku na 12 měsíců.

Pro zákazníky, kteří se nachází mimo VDSL pokrytí, jsou připraveny slevy u partnerů O2 Extra dle výběru. Tito zákazníci dále získají sadu předplaceného Mobilního internetu v hodnotě 995 Kč za 1 Kč při závazku na 12 měsíců. Tato nabídka není určena zákazníkům, kteří již využívají zvýhodněnou cenu Internetu na doma. Zákazníci s tarifem O2 Internet Pro s rychlostí až 16 Mb/s budou převedeni na tarif Internet Aktiv s nižší cenou 850 Kč měsíčně.

Noví zákazníci

V novém portfoliu si zákazníci mohou vybrat z uvedených tarifů. Nejvyšší varianta nabídne stahování dat až 25 Mb/s a odesílání až 2 Mb/s. Ke službě je nabízen nový vysokorychlostní Wi-Fi modem k bezdrátovému pokrytí domácnosti za 999 Kč včetně DPH.

Akční nabídka

Do 31. května 2011 získají zákazníci nové tarify za zvýhodněné ceny. Podmínkou je sjednání závazku na 12 měsíců. Uvedené internetové tarify lze za zvýhodněnou cenu kombinovat i s dalšími službami. Například s internetem na doma může zákazník využít slevu 100 Kč měsíčně k mobilnímu hlasovému tarifu O2 NEON.

Přehled nových tarifů

Tarif

Akční měsíční cena

(do 31.5.2011)

Standardní měsíční cena Rychlost stahování dat Rychlost odesílání dat
Internet Optimal 500 Kč 750 Kč až 16 Mb/s až 1 Mb/s
Internet Aktiv 600 Kč 850 Kč až 25 Mb/s až 2 Mb/s

Zrychlujeme.cz

Každý si právě teď může ověřit dostupnost a možnou rychlost svého pevného internetového připojení na www.zrychlujeme.cz. Po vyplnění krátkého dotazníku je připravena soutěž o zajímavé ceny. Ve hře jsou iPady, LCD televize, herní konzole, notebooky či chytré telefony, celkem 60 věcných výher denně. Kromě věcných cen jsou také připraveny slevy u partnerů O2 Extra dle vlastního výběru.

O VDSL technologii

VDSL (anglicky Very High Speed DSL) je technologie, která umožňuje rychlejší datový přenos přes existující telefonní vedení. Dochází tak ke zjednodušení jejího nasazení, protože není nutné pokládat nové kabely. K využití VDSL je potřeba pořídit si VDSL modem. VDSL technologie bude v ČR dostupná do 1,3 kilometru od ústředny. V této vzdálenosti se nachází zhruba polovina českých domácností. Díky velkým přenosovým rychlostem je VDSL vhodná pro použití s novými aplikacemi, kde je možné pomocí jediného připojení realizovat například digitální televizi O2 TV a zároveň připojit v domácnosti k internetu více zařízení. VDSL technologie je využívána ve více než třiceti zemích světa.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud