Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Otevřete dveře do světa etického hackingu na HackerFestu 2023!

redakce 27.10.2023
Zdroj: Gopas

Vstupte do fascinujícího světa kybernetické bezpečnosti na 11. ročníku konference HackerFest! Konference je určena všem, kteří se zajímají o IT bezpečnost, hacking a etický hacking.

Letošní Hackerfest odstartuje 7. listopadu v Praze, ale bude se vysílat také prostřednictvím livestreamu, kde se všichni nadšenci mohou připojit online. 

Cílem akce je přinést nejnovější trendy v oboru a poskytnout praktické rady a řešení, jak ochránit své podnikání před bezpečnostními hrozbami. Čekají vás špičkoví řečníci, poutavé diskuse a možnost setkat se s kolegy z oboru. 

Přednášející na konferenci HackerFest
Zdroj: Gopas

Nejoblíbenějšími typy kybernetických útoků v zemi jsou phishingové útoky, útoky na webové aplikace a útoky na cloudovou infrastrukturu. Mezi nejčastější chyby uživatelů, které umožňují kybernetické útoky, patří slabá hesla, nedostatečné zabezpečení webových aplikací a mnoho dalších. O těchto útocích vám poví TOP specialisté na IT bezpečnost ze Slovenska a České republiky.

Mohlo by vás zajímat

Marek Tóth během HackerFestu odhalí tajemství automatického vyplňování hesel a vysvětlí, proč je tato funkce potenciální hrozbou pro vaši bezpečnost. Martin Haller představí novinky v oblasti správy identit v podnikových aplikacích od společnosti Microsoft.

Lubomír Ošmera ukáže, jak mohou útočníci úspěšně obejít obranné mechanismy v Azure, a bude vás informovat o nejnovějších hrozbách.

HackerFest a kulturní vsuvka
Zdroj: Gopas

Ondřej Ševeček provede hloubkovou analýzu dvou populárních správců hesel, Keepass a Keeper, a ukáže, jak mohou být zranitelné.

Pavel Prochorov vás zavede do světa Open Source Intelligence (OSINT) a zobrazí možnost využití veřejně dostupných dat ke zlepšení zabezpečení. Roman Kümmel představí metody, jak můžete deanonymizovat příjemce e-mailových zpráv a jaké to může mít důsledky.

Mohlo by vás zajímat

William Ischanoe odhalí, jak útočník překonává bezpečnostní mechanismy, aby se stal MitM a získal kontrolu nad sítí. Ukáže také, jak zneužívá protokol smb na klientovi k získání certifikátu správce a mnoho dalšího.

Registrace na HackerFest 2023 je nyní otevřena! Nechte se inspirovat předními odborníky na IT bezpečnost a snižte riziko kybernetických útoků ve své firmě.

Nenechte si ujít příležitost zúčastnit se této jedinečné akce, na které se sejde komunita IT specialistů na kybernetickou bezpečnost a všech, kteří se zajímají o oblast IT bezpečnosti a etického hackingu. Společně se seznámíme s nejnovějšími nástroji, strategiemi a řešeními, které vám pomohou ochránit vaši firmu před kybernetickými hrozbami.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud