Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Panasonic představuje novou platformu pro malé a střední podniky

redakce 23.10.2014

Společnost Panasonic u příležitosti své evropské roadshow pro obchodní zástupce a setkání s distributory v Dubrovníku představila své nové komunikační platformy KX NS700.

Tento inteligentní kombinovaný komunikační systém dokáže po instalaci rozšiřující jednotky obsluhovat až 288 linek a je určený pro malé a střední podniky, které chtějí snížit své provozní a investiční výdaje. 

15604012831-5547afa251-z-nahled

Kombinovaný komunikační systém KX-NS700 je vybaven vestavěnými aplikacemi zahrnující řešení pro callcentra, mobilní komunikace a hlasové schránky.

Hana Grůzová, Marketing Manager ve společnosti Panasonic, říká: „KX-NS700 je úsporný komunikační systém pro analogové a IP sítě určený pro společnosti s až 250 uživateli na jednom pracovišti. Lze jej pružně konfigurovat i rozšiřovat a je tak ideální alternativou ke cloudovým řešením.

Systém má dostatečnou kapacitu pro standardní i IP porty a využívá aktivační klíče nebo rozšiřující jednotky, díky nimž lze systém rozšiřovat podle aktuálních potřeb. Lze jej dokonce připojit k systému Panasonic KX-NS1000, čímž lze vytvořit malá, střední i profesionální řešení.

Komunikační systém je vybaven vestavěnou funkcí DISA (přímý přístup k volanému číslu z vnější linky) pro přepojování hovorů bez operátora. Podporuje také potřeby vedoucích pracovníků v callcentrech prostřednictvím funkcí Oznámení o pořadí ve frontě hovorů, Sledování stavu příchozích hovorů, Hlášení o aktivitě operátorů a Automatické nahrávání hovorů.

Systém nabízí funkce IP protokolu – např. propojení s mobilními sítěmi, integrovanou hlasovou schránku se zasíláním zpráv na e-mail, zasílání okamžitých zpráv (chat) a informace o přítomnosti a dostupnosti pracovníků.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud