Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Panasonic představuje první venkovní infračervenou kupolovou kameru

redakce 27.03.2014

Panasonic představuje první venkovní infračervenou kupolovou kameru.

Kamery Panasonic řady 6 pro systémy CCTV dokáží zaznamenávat obraz v kvalitě HD a Full HD a v reálném čase poskytují vysoce kvalitní obraz s dvojnásobným množstvím snímků (60 sn./s) pro zachycení každičkého detailu za každého osvětlení.

Řada 6, která je určena přednostně pro herny, letiště a stadiony, poskytuje duální záznam v kvalitě SD a je kompatibilní s aplikacemi dálkového sledování a ovládání společnosti Panasonic, což nabízí vyšší flexibilitu a ucelenější řešení zabezpečení.

13445398853-ec2b8d2652-b-nahled

Hana Grůzová, marketingová manažerka společnosti Panasonic, říká: „Řada 6 má předpoklady stát se naší doposud nejinovativnější a nejspolehlivější skupinou kamer pro systémy CCTV. Frekvence 60 snímků za sekundu je garancí, že na záznamu při pohybu kamery nebude nic chybět. Širokoúhlé infračervené LED osvětlení poskytuje jasné osvětlení celé oblasti a funkce rozpoznání obličeje snižuje světelnou sytost obličeje, takže je obraz čistší a věrohodnější.

Infračervené osvětlení má dosah až 30 metrů a rychle reaguje na měnící se světelné podmínky, které jsou časté například u vchodů. Přestože řada 6 nabízí funkci souběžného živého vysílání až 4 kanálů ve formátu H.264, není objemem odesílaných dat nijak dotčena kvalita záznamu.

Kromě exteriérových kamer tato řada nyní zahrnuje i čtyři další kamery do interiéru:

  • WV-SFN611L: Interiérová fixní kupolová kamera, rozlišení 720p
  • WV-SFN631L: Interiérová fixní kupolová kamera, rozlišení 1080p
  • WV-SFR611L: Interiérová fixní kupolová kamera s ochranou proti vandalismu, rozlišení 720p
  • WV-SFR631L: Interiérová fixní kupolová kamera s ochranou proti vandalismu, rozlišení 1080p

Kamery jsou vybaveny inteligentními infračervenými diodami, které se přizpůsobují světelným podmínkám a díky tomu snižují spotřebu energie a produkují jasný obraz bez přeexponovaných obličejů.

Zdroj: TZ Panasonic.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud