Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Partnerství Lenovo a Razer

Pavel Trousil 26.01.2016

Spolupráce firem Lenovo a Razer odstartovala uvedení nové řady výrobků Lenovo Y série Razer Edition určenou pro hráče počítačových her. 

Lenovo a Razer oficiálně uvedly na letošním veletrhu CES v Las Vegas svůj úplně první herní desktop. Obě společnosti vloni na podzim oznámily, že budou společně pracovat na vytvoření speciální herní řady Lenovo Y – Razer Edition. Hraní počítačových her nabízí v dnešní době pohlcující zážitek především díky špičkovému grafickému výkonu, lepšímu výkonu procesoru a periferiím navrženým speciálně pro hraní her. Lenovo přispěje svým systémovým designem a inženýrskou odborností, zatímco technologie společnosti Razer posílí zážitek pro hráče.

Všechny připravované produkty řady Lenovo Razer Edition budou označeny logy obou společností a budou mít například ikonické elementy Razer, jako jsou přizpůsobitelné světelné efekty Chroma. Jedním z takových zařízení je IdeaCentre Y900 RE, nově představený stolní počítač se čtyřjádrovým procesorem Intel Core i7 6. generace a dvojicí diskrétních duálních grafických karet NVIDIA GTX 970, který na náš trh dorazí v polovině roku. Zařízení z nové produktové rodiny Y Razer Edition budou nabízeny jednak v rámci globální nabídky Lenovo a také v okruhu klíčových herních komunit společnosti Razer.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud