Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Pěkný pár - nové LED televizory Sony Bravia a telefony Xperia

redakce 28.05.2013

Od středy 29. května si můžete zakoupit nové modely televizorů Sony řady W8 a W9 v promočním setu „Dokonalý pár“. Po zakoupení BRAVIA W8 nebo BRAVIA W9 totiž obdržíte jako dárek smartphone Sony Xperia Z/XPERIA L.

Oba modely televizí i telefonů jsou vybaveny funkcí NFC, kterou lze využít pro „zrcadlení jedním dotykem“. Stačí přiložit smartphone k dálkovému ovládání TV a přenesete mobilní obsah na velkou obrazovku.

Řadu W televizorů BRAVIA tvoří modely KDL-W905A, KDL-W805A a KDL-W650A. Jsou vybaveny obrazovým procesorem Sony X-Reality PRO. Řada W využívá i technologii Motionflow XR, vylepšující sledování rychlých akčních scén a hraní videoher.

Novinkou roku 2013 je televizor W905A, který je vybaven obrazovkou typu TRILUMINOS Display s podsvícením typu LED. Vyznačuje se bohatými barvami a jemnými odstíny, ale zároveň dokáže zobrazit výrazné barvy s náročnými odstíny červené, modré a zelené. Díky integrované technologii Quantum Dots (Quantum Dots je technologie společnosti QD Vision a označuje se také jako Color IQTM) přináší model W905A výrazně širší barevný gamut (škálu) a poskytuje mnohem přirozenější a živější obraz s vyšší mírou vnímání jeho hloubky.

Kromě toho se model W905A vyznačuje zajímavým designem. Zvukovod reproduktoru měří až 1,2 m a je zapracován do kompaktní jednotky ukryté v zadní části televizoru. I když jsou reproduktory ukryté, nový tvar umožňuje reprodukci výrazných nízkých a středně hlubokých kmitočtů, což se nejvíce projeví u akčních filmů, hudby i dialogů.

Všechny modely televizorů řady W jsou vybaveny funkcí zrcadlení obrazu z externího zařízení prostřednictvím rozhraní Wi-Fi. Modely W905A a W805 se dodávají s dálkovým ovládáním vybaveným rozhraním NFC. Všechny tři modelové řady jsou navíc kompatibilní s rozhraním  MHL. To umožňuje zobrazování obsahu chytrých telefonů a tabletů, které se dají připojit MHL kabelem (USB/HDMI).

Služba Sony Entertainment Network změní tyto televizory na systém domácí zábavy, protože poskytne přístup k filmům, milionům hudebních skladeb a on-line službám jako YouTube, TOP FUN, Twitter, Skype a Facebook.

Sony BRAVIA řady W je k dostání za doporučené ceny:

  • Série W9 - 37999 až 69999 Kč
  • Série W8 - 26999 až 49999 Kč
  • Série W6 – 13999 až 18999 Kč

Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme