Přejít k hlavnímu obsahu

Perfektně ostré fotky a videa se smartphonem vivo X80 Lite

redakce 10.10.2022

Taky jste vždy záviděli profesionálním tvůrcům jejich práci, kdy na jediné fotce či krátkém videu dokážou zachytit naprosto dechberoucí momenty? A navíc je každý jejich záběr dokonale ostrý, i když jsou oni sami nebo jejich model v pohybu.

Pokud toužíte po stejně kvalitních snímcích, nemusíte s sebou všude tahat těžkou techniku. Stačí vám nejnovější smartphone vivo X80 Lite vysokým rozlišením foťáku a optickou stabilizací obrazu.

Ty tam jsou doby, kdy jsme kromě telefonu do přírody nebo na rodinné oslavy nosili zvlášť ještě fotoaparát a ideálně také kameru. Kdy jsme se báli, aby se všichni přátelé na fotce nehýbali nebo se nestalo něco nečekaného, kvůli čemu by nám místo hezkého záběru vznikla jen rozmazaná šmouha. Díky neustálému vývoji technologií mohou dnes vaše snímky vypadat jako od profesionálního fotografa. Vy přitom budete vědět, že jste je zvládli vyfotit sami jen se smartphonem v ruce.

Dokonalý fotograf vždy po ruce

Nový chytrý telefon vivo X80 Lite přináší ve svém elegantním tenkém těle schopnosti profesionálního fotografa. Jeho hlavní zbraní na lovu za perfektním záběrem je zadní 64Mpx fotoaparát s optickou stabilizací obrazu, který dokáže minimalizovat případné rozmazání při focení a natáčení videí. Hravě si poradí i v případě, že se potřebujete při stisknutí spouště na poslední chvíli pohnout nebo natáčíte video za chůze či dokonce běhu. Každý záběr bude odteď jednoduše ostrý a perfektní.

Vivo X80 Lite zvládne i delší dobu expozice, což vám umožní pořídit jasné fotky a videa i za zhoršených světelných podmínek. Podzim a jeho brzké stmívání mají tedy smůlu, vy jedete dál a ve dne i v noci můžete natáčet videa a fotit co hrdlo ráčí. Samozřejmostí je také celá řada režimů focení, které usnadňují nastavení fotoaparátu pro ještě vyšší kvalitu pořízeného materiálu.

Milovníky selfie snímků nadchne přední 50Mpx fotoaparát s automatickým ostřením a speciálním AI HD algoritmem pro ještě ostřejší fotografie. V kombinaci s režimem Noční portrét pak budete mít jistotu, že vaše selfie fotky a videa budou vždy dokonalé bez ohledu na denní či noční dobu.

Výkon i elegance

Dostatečný výkon poskytuje smartphonu výkonný procesor MediaTek Dimensity 900 v kombinaci s rychlou operační pamětí. Díky tomuto spojení spustíte i ty nejnáročnější aplikace a hry bez zbytečného zdržování. Příjemným bonusem pro věčně zaneprázdněné uživatele je pak rychlé 44W nabíjení FlashCharge, díky kterému nabijete telefon na 61 % výdrže už za půl hodiny.

Třešničkou na dortu je pak zadní skleněný panel, který reaguje na UV záření a zobrazuje pod různými úhly různé barvy od zlaté po červenooranžovou. Díky této vlastnosti bude vivo X80 Lite vždy originálním módním doplňkem ve vaší kapse.

Výhodná cena

Model X80 lite si mohou zákazníci pořídit za 10 999 Kč. K nákupu získají fotbalový míč vivo jako dárek. Proč míč? Vivo je totiž hrdým partnerem mistrovsví světa, které proběhne letos v listopadu v Kataru.

Více informací naleznete na www.vivo.com  nebo na IG vivo_czech

Měření


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud