Přejít k hlavnímu obsahu

Photo Clip 8 Pro

Martin Kučera 12.06.2019

Aplikace InPixio Photo Clip 8 Pro obsahuje množství funkcí a nástrojů na pokročilé úpravy fotek, včetně odstranění pozadí nebo nežádoucích objektů. ("Plná verze")(" - Chip 07/2019.")

Potřebujete doladit snímky ze smartphonu nebo digitálního fotoaparátu, ale nejste mistři ve Photoshopu? Automatizované funkce udělají práci za vás.

InPixio Photo Clip 8 Pro je vlastně souborem tří samostatných aplikací na úpravy fotek. Takže zde máme samostatný fotoeditor s funkcemi na úpravu expozice, vylepšení nepovedených snímků nebo aplikování dlouhé řady efektů a filtrů. Mnohem zajímavější jsou ale funkce na automatické odstranění nežádoucích objektů na snímcích, které stačí jen na fotce označit a pak je nechat automatikou programu InPixio Photo Clip vymazat. Zpravidla stačí jen objekt nahrubo obtáhnout retušovacím štětcem, ale pokud vás výsledek automatické úpravy neuspokojí, můžete jej doladit klonovacím razítkem. Velmi dobře pracuje také třetí skupina funkcí programu, zaměřená na odstranění pozadí snímků. Také zde stačí jen obkreslit hlavní motiv snímků a automatická funkce aplikace InPixio Photo Clip se postará o zbytek. Můžete ale postupovat i naopak, když označíte objekty, které mají na snímku zůstat a program pak vymaže jejich okolí.

  • Jazyk: anglicky
  • Windows 7/8/10 (32/64 bit)
  • On-line registrace

Plnou verzi programu InPixio Photo Clip můžete po registraci a aktivaci používat bez funkčních a časových omezení, ovšem bez nároku na aktualizace a technickou podporu. Běžná cena licence programu je kolem 1 400 korun. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

Jakmile si v úvodním okně programu InPixio Photo Clip zvolíte některou ze tří funkcí, můžete se pustit do práce. Volbou »Photo Editor« spustíte editor snímků, ve které, je lze třeba ořezávat a měnit parametry jejich expozice. Dále jsou k dispozici třeba funkce na doostření fotek, odstranění šumu, vyvážení barev a také použití mnoha efektů a filtrů. Volba »Photo Eraser« otevírá nástroj na odstranění nežádoucích objektů ze snímků. Najdete v něm funkce na ořezávání fotek, ale především také nástroje v nabídce »Erase«, se kterými nežádoucí objekt na snímku označíte a InPixio Photo Clip jej pak automaticky odstraní. Nástroje z nabídky »Clone« pak slouží k případnému doladění výsledku. Pod volbou »Photo Cutter« se skrývají funkce a nástroje na automatizované odstraňování pozadí snímků. Použijte nástroje z nabídky »Cut-out«, abyste buďto označili oblast snímku, kterou má InPixio Photo Clip automaticky odstranit, nebo naopak označíte oblasti, které mají zůstat na fotce zachovány. InPixio Photo Clip pak provede automatickou úpravu.

Nejnovější verze programu InPixio Photo Clip, označená číslovkou 9, přináší řadu nových funkcí a vylepšení. InPixio Photo Clip 9 umí například automaticky optimalizovat snímky – jejich expozici a barvy. Dále jsou k dispozici například nové barevné efekty, funkce na vytváření fotomontáží, nástroj na odstranění efektu červených očí nebo třeba textové a obrázkové štítky na vylepšení upravovaných snímků. Vylepšeny byly také funkce programu InPixio Photo Clip na odstranění nežádoucích objektů z fotografií.

Seznam všech plných verzí v Chipu 07/2019

Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit








Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud