Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Podepisování elektronických dokumentů i pod Windows 8

redakce 28.08.2013

Společnost Software602 uvolnila Software602 Form Signer pro všechny verze mobilního operačního systému Windows 8. Plné funkce dynamických formulářových aplikací a formulářových rozhraní jsou tak dostupné z každého běžně se vyskytujícího zařízení. Platformy iOS a Android byly podporovány již dříve.

Zákazníci Software602 nyní mohou sami vytvářet dynamické aplikace pro jakékoliv zařízení s dotykovou obrazovkou. Mohou je vytvářet bez programování z předpřipravených prvků a funkcí. Ačkoliv se jedná o plnohodnotné aplikace, stačí zpravidla uživateli jakýkoliv internetový prohlížeč. Pokud je v rámci aplikace připojován elektronický podpis nebo prováděna autorizace, potřebuje uživatel bezplatně dostupný Software602 Form Signer.

S pomocí stejné technologie mohou zákazníci Software602 také budovat formulářová rozhraní ke starším informačním systémům, zpřístupnit všechny jejich funkce uživatelům smartphonů a tabletů a případně některé nové funkce doplnit. Další možností je řízený oběh dynamických formulářových aplikací a jejich propojování do celých informačních systémů.

Vedle již zmíněného Software602 Form Signer zahrnují technologické nástroje Software602 Form Designer (prostředí pro vytváření aplikací), Software602 FormApps Server (prostředí pro jejich provozování) a Software602 FormFlow Server (řízení oběhu).


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud