Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Pohodlnější odesílání zásilek pomocí aplikace pro Windows

redakce 20.05.2011

Aplikace s názvem Úschovna.cz 1.0.1 nabízí stejnou funkcionalitu jako má webové rozhraní stejnojmenného portálu Úschovna.cz, ovšem s daleko pohodlnějším ovládáním a možností posílat datové zásilky velké až 4GB bez potřeby je před tím komprimovat.

Kapitoly článku

Krátce po ohlášení nových vylepšení přichází server s desktopovou aplikací Úschovna.cz 1.0.1. Vedle webového rozhraní bude aplikace další možností, jak zaslat data pomocí serveru Úschovna.cz. Na rozdíl od internetového prohlížeče (2GB limit) však lze zasílat zásilky velké až 4 GB.

Výhody aplikace

Největší výhodou je možnost zasílání celých složek a více souborů bez nutnosti jejich předchozí komprese nebo časově náročného zadávání do webového formuláře.

Snadnější zasílání umožní také přidávání souborů do zásilky metodou „drag&drop“ (přetažení myší) a automatické doplňování kontaktů z adresáře, který si aplikace udržuje v historii.

Aplikace vychází vstříc i uživatelům s méně stabilním a hodně pomalým připojením. Umožňuje totiž odeslání datové zásilky i přerušovaně, tudíž se bez problému vyrovná i s výpadky připojení.  

Aplikaci můžete stahovat na adrese http://www.uschovna.cz/aplikace.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme