Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Posviťte si na sousedy: AirLive N.Power

redakce 13.07.2011

AirLive představuje nejvýkonnější bezdrátový-b/g/n router s pokrytím až 2,6km. AirLive N. Power je první Wireless-N router poskytující 2000mW výstupního výkonu s přiloženou 3dBi anténou (1000mW bez antény). Ve výsledku, N.Power je schopen pokrýt až 10x větší oblast než normální AP.

AirLive N. Power je nejvýkonnější bezdrátový b/g/n router na světě, protože má maximální výstupní výkon 2 Watty. Je tady až 10x výkonnější než konvenční AP. To může okamžitě vyřešit vaše požadavky na širší pokrytí signálem. Dvě zařízení N. power můžete bezdrátově spojit se standardní anténou až na 2,6km. To je až 9x větší vzdálenost ve srovnání se standardními AP/routery. Výstupní výkon je nastavitelný od 12dBm do 30dBm – díky tomu můžete snadno nastavit přesně dle svých potřeb a také dle zákona (v ČR maximálně 20 dB).

Dále obsahuje USB 2.0 port pro sdílení dat přes FTP, vícenásobné SSID a bandwidth management. Pasivní PoE port je ideální pro instalaci v místech, kde není dostupná elektřina. Díky R-SMA konektoru můžete snadno vyměnit anténu za jinou, která bude lépe vyhovovat vašim potřebám.

AirLive N.Power má dva režimy konfigurace. Průvodce, se kterým nastavíte zařízení během chvilky a pokročilé nastavení, které je určeno především profesionálům, kteří využijí funkce jako Virtual AP, kontrola propustnosti, limitace propustnosti a dalších více než 100 pokročilých funkcí s možností nastavit je maximálně detailně.

Zařízení se u nás prodává za cenu kolem 1300 Kč.

Více informací zde: http://www.airlive.com/product/product_3.jsp?pdid=PD1300952403892


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme