Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Předchůdce byl nejprodávanější – nový telefon Galaxy přijde pravděpodobně už brzy

Michal Bareš 24.05.2023

Samsung zřejmě plánuje představit levnější verzi modelu Galaxy S23 a podle zvěstí by k jeho uvedení na trh mohlo dojít již za několik týdnů.

Kapitoly článku

Samsung se zanedlouho chystá uvést na trh nové modely svých skládacích smartphonů Galaxy Fold a Galaxy Flip. Oficiální datum uvedení na trh zatím nebylo stanoveno, ale proslýchá se, že 26. července by mohlo dojít k představení na akci Unpacked v Soulu.

Ještě před oficiálním uvedením na trh však Samsung plánuje uvést na vybraných trzích svůj Samsung Galaxy S23 FE. Podle tipaře @Tech_Reve prodeje řady Galaxy S23 v květnu výrazně poklesly a očekává se, že společnost uvede na trh nové zařízení, aby zvýšila prodeje.

Levný Samsung Galaxy S23 FE: jen několik změn oproti standardní verzi

Galaxy S23 FE bude tradičně představovat levnější verzi Galaxy S23, u které se změní jen několik specifikací. Díky značným shodám je možné telefon připravit za kratší dobu a Samsung jej tedy bude moci také rychleji uvést na trh.

Oficiální informace o hardwarové výbavě Samsung samozřejmě drží pod pokličkou, ale na internetu se objevují spekulace, že by Galaxy S23 FE měl být vybaven starším SoC Exynos 2200. Uvidíme, koneckonců v minulosti se u nás v Evropě S21 a S21 FE také lišily procesorem.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme