Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Profesionální UHD monitor Samsung UD970

Pavel Trousil 11.09.2014

Přesnost barev, kvalita obrazu a profesionálně zpracovaný funkční design – to jsou podle Samsungu hlavní přednosti nového monitoru UD970 s rozlišením Ultra HD.

ud970-008-low-dynamic-gray-nahled

Společnost Samsung představila profesionální monitor UD970, který nabízí výjimečnou kvalitu obrazu s rozlišením UHD a nejpřesnějším zobrazením barev ideálním pro profesionální filmaře, designéry a fotografy. Úhlopříčka 31,5 palce umožňuje zobrazení detailů. Díky výrobní kalibraci, podpoře Adobe RGB a funkčnímu designu dosahuje monitor UD970 přesnosti barev a zobrazuje jasně všechny detaily.

Každý monitor UD970 prochází v továrně přesnou kalibrací, což umožňuje plynulou a přesnou gradaci barev, čistotu a jas obrazů v odstínech šedé a vyvážení bílé. Přístroj podle výrobce zobrazuje jednotné, konzistentní barvy na celé ploše obrazovky díky 16bitové tabulce LUT (Look-Up-Table).

Jako jediný LED monitor zobrazuje 99.5 % stupnice Adobe RGB, což umožňuje přesnou prezentaci barev. Výsledkem jsou minimální výstupní chyby a barevné rozdíly při tisku. Pro práci na více projektech současně nabízí monitor Dual color mode: zobrazení dvou různých jednobarevných módů na jedné obrazovce. Monitor také zobrazí dva odlišné barevné výstupy bez ohledu na jejich zdroj. Funkce zobrazení čtyř oken picture-by-picture (PBP) umožní otevřít až 4 FHD okna současně na jedné obrazovce, zatímco díky funkci Dual windows PBP je možné být připojen na dva počítače a zobrazovat dva obrazy z různých zdrojů současně vedle sebe v původním rozlišení. Samostatná funkce obraz v obraze (PiP) 2.0 zobrazí obsah PiP na jedné obrazovce. Monitor dále poskytuje široký pozorovací úhel 178° spolu s možností sklápění, otáčení a natočení obrazovky horizontálně i vertikálně.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme