Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

První skládací zařízení od Applu: iPhone to nebude

Josef Mika 25.02.2024
Zdroj: 6552234 / Pixabay

Apple zřejmě skládací zařízení zcela nezavrhnul. Podle zpráv společnost na své první skládačce právě usilovně pracuje.

Zatímco řada výrobců chytrých telefonů již skládací modely nabízí, Apple dosud srovnatelný protějšek neměl. Nové informace přímo z dodavatelského řetězce však naznačují, že Apple na vývoji skládacích technologií stále pracuje. Má ale trochu jiný přístup.

Místo toho, aby se zpráva zaměřila na skládací iPhone, jak naznačovaly dřívější spekulace, důvěrné zdroje nyní tvrdí, že již existují prototypy jiného skládacího zařízení - iPadu Tyto informace ukazují, že Apple zkoumá různé produktové strategie a myšlenku skládacích zařízení zkoumá různými způsoby.

Apple možná zahájí výrobu skládacích iPadů dříve, než se očekávalo

iPad Fold
Podle spekulací se Apple místo iPhonů teď zaměřuje na skládací iPady. Možná nějak takhle by mohl vypadat první "iPad Fold".
Zdroj: Midjoureny (vygenerováno pomocí AI)

Podle zdrojů by hromadná výroba skládacích iPadů mohla začít už letos. Nicméně se předpokládá, že ke komerčnímu zahájení prodeje dojde nejdříve v příštím roce. To ukazuje, že i přes technologický pokrok a slibný vývoj v této oblasti přistupuje Apple k věci opatrně a dává si na čas, aby zajistil, že konečný produkt bude splňovat obvyklé standardy společnosti.

Ve srovnání s některými konkurenty, jako je například Samsung, kteří již skládací smartphony uvedli na trh, zaujímá Apple zatím opatrný přístup. Navzdory více než pěti letům výzkumu a vývoje v této oblasti společnost zatím neoznámila žádné konkrétní plány na skládací iPhony v příštích letech.

Zdroj: DIgiTimes Asia

Mohlo by vás zajímat


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud