Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Samsung Galaxy S23: jsou známé první detaily o hardwaru připravované novinky

Jiří Palyza 01.12.2022

Modely nadcházející řady oblíbeného smartphonu od Samsungu budou uvedeny na trh v únoru 2023. Nyní se objevily první podrobnosti o hardwaru Galaxy S23.

Kapitoly článku

V posledních listopadových dnech se na certifikačních stránkách FCC objevily modely Galaxy S23 a Galaxy S23+. Jako poslední po krátké chvíli přibyl i poslední člen nové vlajkové řady jihokorejského výrobce: Samsung Galaxy S23 Ultra.

Tato zařízení byla označena modelovými čísly SMS911B (Galaxy S23), SMS916B (Galaxy S23+) a SMS918B (Galaxy S23 Ultra). Číselná označení naznačují, že se jedná o evropské varianty.

Samsung Galaxy S23: první detaily o akumulátoru, nabíječce a procesoru

Prozatím nejsou k dispozici žádné obrázky, ale ukázalo se několik podrobností ohledně technických specifikací. Z dokumentů vyplývá, že Galaxy S23 bude pravděpodobně vybaven akumulátorem s kapacitou 3900 mAh, zatímco Galaxy S23+ by mohl mít větší typ, poskytující až 4700 mAh.

Další podrobnosti naznačují, že telefony budou mít bezdrátové nabíjení a funkci Wireless PowerShare. Telefony jsou údajně vybaveny procesorem Qualcomm což naznačuje, že by je Samsung mohl osadit novým Snapdragonem 8 Gen 2.

Předtím, než se objevily nejnovější informace o únorovém představení nových vlajkových modelů, se diskutovalo o tom, že by výrobce mohl S23 představit už na veletrhu CES 2023, který se koná na začátku roku v Las Vegas. Samsung ale nikdy v minulosti veletrh k podobným účelům nevyužíval, takže pravděpodobnost, že se tak stane příští rok, je jen malá. Navíc nadcházející vlastní akce Unpacked, kde se pravidelně hovoří i o očekávaných novinkách, by mohla být po covidové pandemii opět první s možností osobní účasti. Dá se tedy spíš očekávat, že Samsung chce veškerou pozornost zaměřit právě na ni.

Zdroj: Android Authority


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud