Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

To se ještě nemělo dostat ven: Samsung zřejmě odhalil tajné plány Microsoftu

Josef Mika 13.03.2024
Zdroj: Samsung

Samsung zveřejnil funkci systému Windows, která dosud nebyla oficiálně oznámena. Podívejte se s námi, o jakou funkci se jedná.

Microsoft ohlásil na konec měsíce akci, na které představí nová zařízení Surface a také nové funkce umělé inteligence ve Windows 11. Nicméně podle serveru WinFuture již Samsung na svých amerických webových stránkách chystanou funkci Windows Copilot propaguje. Ta by přitom měla přinést řadu změn.

Dosud zveřejněné snímky, které jsou součástí oficiálních propagačních materiálů řady notebooků Galaxy Book 4, potvrzují zvěsti o nové funkci AI. Mimo jiné je z nich patrné, že je možné využívat přirozený jazyk pro různé úkoly a také optimalizované propojení s dalšími aplikacemi.

Samsung zobrazuje podrobnosti, o kterých chtěl Microsoft ještě pomlčet: podrobná funkce Copilot na první pohled

Samsung Copilot
Samsung na svých amerických webových stránkách prozrazuje některé chystané funkce Windows Copilot.
Zdroj: Samsung

Ačkoli přesný seznam chystaných funkcí zatím na evropských stránkách Samsungu nenajdete (na českém trhu Samsung své notebooky nenabízí vůbec), měl by (podle americká verze) Copilot na nových laptopech Galaxy Book 4 obsahovat schopnosti jako je čtení a shrnování textových zpráv, používání mobilních aplikací a odesílání zpráv z počítače – díky lepší integraci s aplikací Phone Link v telefonech Samsung Galaxy.

Mohlo by vás zajímat

Tyto funkce zatím v žádné veřejně dostupné verzi Windows 11 k dispozici nejsou. Uvidíme, zda po uvedení zůstanou zpočátku exkluzivní jen pro zařízení Galaxy, nebo budou k dispozici i na jiných zařízeních. Nové informace o tom bychom měli dostat nejpozději 21. března 2024, tedy v den konání akce společnosti Microsoft.

Zdroj: WinFuture. Samsung


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud