Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Skinzone modernizuje výrobní technologii

redakce 21.10.2014

Společnost Skinzone, český výrobce ochranných a dekorativních fólií pro elektronická zařízení, aktualizovala a vylepšila své technologické vybavení zajišťující výrobu dekorativních skinů.

Modernizace výroby se dotkla nejen technologického vybavení společnosti, ale také dílčích technologických postupů, které zajišťují vyšší odolnost produktů a tedy i jejich delší životnost. Nové technologie ještě více pozvednou kvalitu a odolnost celého produktového portfolia včetně klasických dekorativních fólií, tzv. skinů nebo unikátních 3D skinů, které společnost Skinzone nabízí jako jediná na českém trhu.

skinzone-3-nahled

„3D efekt vytváříme díky pokročilé technologii tisku do horní vrstvy ochranné laminace dekorativní fólie. Aby bylo možné tohoto efektu dosáhnout, je nutné získat výraznou hloubku ostrosti daného motivu, z toho důvodu je prozatím možné aplikovat efekt pouze u vybraných motivů pro tablety a notebooky,“ uvedl Petr Svoboda, Business Development Manager společnosti Skinzone.

Dekorativní fólie Skinzone jsou špičkou na trhu

Dekorativní fólie Skinzone jsou vyrobeny z vysoce kvalitního PVC materiálu, který je chráněn odolnou povrchovou laminátovou úpravou obsahující UV filtr. Ten zajišťuje stálost barev a zabraňuje jejich vyblednutí. Vnitřní vrstva dekorativního skinu je opatřena speciálním lepidlem s integrovanými mikro kanálky, jejichž prostřednictvím dochází k vytlačení vzduchu zpod fólie a zamezení tvorby nežádoucích bublinek. Aplikace dekorativních skinů je tak maximálně pohodlná a jednoduchá.

Zákazník si při nákupu dekorativních skinů může vybrat z více než 1 250 originálních motivů, mezi nimiž jsou i návrhy z dílen začínajících českých umělců. Pokud si však zákazník i přes širokou nabídku motivů nevybere, může si nechat vyrobit dekorativní skin přímo na míru, podle svých vlastních požadavků a přání. Záleží pouze na jeho fantazii a vkusu.

Doplňkové služby

Společnost Skinzone se snaží neustále aktualizovat seznam elektronických zařízení, pro které jsou určeny její produkty. V současnosti má v evidenci více než 2 000 zařízení, včetně těch zcela nejnovějších. Pokud ovšem zákazník v nabídce svůj přístroj nenalezne, má unikátní šanci navštívit provozovnu společnosti, kde si jej nechá zaměřit a vyrobit. V sídle firmy si mohou zákazníci svá zařízení také nechat expresně polepit, stačí se objednat a polepený přístroj je do dvou hodin připraven.

Společnost Skinzone svým zákazníkům nově umožňuje také zatraktivnit displeje svých elektronických zařízení díky službě, jejímž prostřednictvím si zákazník může poslat vybraný motiv do své e-mailové schránky a z té si ho následně stáhnout jako tapetu do elektronického zařízení. Tato služba je poskytována zdarma.

Poměr kvalita x cena

Cena dekorativních skinů závisí na jejich typu a typu zařízení, na které jsou aplikovány. U mobilních telefonů je cena skinů 199 Kč, v případě notebooků, tabletů a e-readerů činí 345 Kč.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud