Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Skinzone představil nerozbitné ochranné sklo

redakce 12.11.2014

Skinzone přichází na český trh s novým ochranným sklem Screenshield Tempered Glass. Toto neuvěřitelně tenké a vysoce odolné sklo výrazně zvyšuje ochranu displejů mobilních zařízení a vydrží i přímý úder kladiva. 

Stejně jako u ostatních produktů společnosti Skinzone nabízí doživotní záruku a možnost odborné instalace. Ochranné sklo Screenshield Tempered Glass představuje vysokou ochranu displeje mobilních telefonů a je určeno zejména pro náročné uživatele či majitele prémiových mobilních zařízení. Ochranné sklo je speciálně vytvrzeno, díky čemuž nabízí devětkrát vyšší odolnost oproti klasickým sklům. Mobilní zařízení dokáže ochránit nejen proti škrábancům způsobeným ostrými předměty, ale i velmi silným nárazům, jako je např. přímý úder kladivem. Šířka pouhých 0,26 mm navíc zaručí jeho transparentnost a naprosto neomezí funkčnost displeje mobilního zařízení. Díky speciální svrchní oleofobické vrstvě, která je příjemná na dotek a úplně zamezí zanechávání otisků prstů na displeji zařízení, je zaručena maximální uživatelská přívětivost. Spodní silikonová vrstva zase zajišťuje snadnou a rychlou aplikaci ochranného skla bez vzniku jakýchkoli bublinek.

tempered-glass-mix-nahled

„Očekávání inovací mobilních zařízení se neustále zvyšují, a stejně tak trvale rostou i požadavky na jejich ochranu. Naši klienti se nyní mohou nově spolehnout i na ochranné sklo Screenshield Tempered Glass, které za každých okolností spolehlivě ochrání displej jejich mobilního zařízení a zároveň vychází vstříc zákazníkům, jenž preferují skleněné materiály,“ uvedl Petr Svoboda, Business Development Manager společnosti Skinzone. „Za kvalitu nového ochranného skla, stejně jako všech ostatních produktů z našeho portfolia, naprosto ručíme, což potvrzuje doživotní záruka, kterou k němu poskytujeme.“

Snadnou aplikaci ochranného skla umožňují doplňky prodejního balení, které vedle ochranného skla obsahuje také návod na jeho aplikaci, odstraňovač prachu, vlhčený a suchý čistící ubrousek, hadřík z mikrovlákna a plastovou stěrku. Zákazníkům, kteří se obávají aplikace skla svépomocí, je určeno demonstrační video či telefonní linka +420 266 611 031, na níž si mohou domluvit aplikaci skla zdarma v prodejním místě společnosti Skinzone.

 

Ochranné sklo Screenshield Tempered Glass je v současnosti dostupné pro vybrané mobilní telefony značek Apple, Samsung a LG. Během krátké doby se seznam kompatibilních zařízení rozšíří i o další značky. Doporučená koncová cena produktu činí 490 Kč, do konce roku ale mohou všichni zákazníci využít akční slevu 40 %, (nutné zadat v eshopu kód SSTG), kterou společnost Skinzone poskytuje na všechny Screenshield Tempered Glass.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud