Přejít k hlavnímu obsahu

Sledujte finále Dota 2 OMEGA League - turnaj o 650 000 $

redakce 25.08.2020

Podívejte se na největší finále události Dota 2 v roce 2020.

Fanoušci Dota 2 se těší na léto, kdy všechny týmy soutěží o titul nejlepšího hráče v soutěži International, která však byla kvůli pandemii zrušena. Letos přední evropské týmy, Epic Esports Events a WePlay! Esports připravily pro své fanoušky něco zcela jedinečného. Komunita Dota 2 se může těšit na událost, která nabídne nejvyšší úroveň soutěže, produkce i obsahu. Sledujte nyní OMEGA League s cenou $650 000.

omega-league-2-weplay-dota2

Jaký je formát turnaje

Dota 2 OMEGA League představuje 64 týmů ze tří regionů: Evropy, Ameriky a Asie. Kyber atleti začali svou cestu v tomto maratonu kvalifikací, která odstartovala 20. července 2020, poté se 1. srpna přesunuli do skupinových etap až do finále, které se koná 6. září.

Týmy, které budou tento týden bojovat o titul:

  • Evil Geniuses
  • Team Liquid
  • Team Secret
  • OG
  • Team Nigma
  • Alliance
  • Virtus.pro
  • 5men
  • Vikin.gg

Celková odměna ve fondu soutěže je 650 000 $. Evropa, předek olympijských tradic, je rozdělena do dvou lig - nesmrtelné a božské, každá se skládá z dvanácti týmů. Deset elitních týmů je pozváno do nejvyšší divize a poslední dva účastníci vystoupí k nesmrtelnosti po otevřených a uzavřených kvalifikačních etapách.

omega-league-4-weplay-dota2

Nyní už jsou známa jména všech účastníků Božské divize. Nesmrtelné ligové týmy si mezi sebou rozdělí 500 000 $ a Božstvo bude bojovat o 50 000 $. Ačkoli v Asii existuje pouze božská divize, bitvy zde nebudou o nic méně žhavé: dvanáct týmů, z nichž osm je nám již známo, bude bojovat o získání zlaté medaile a 14 000 dolarů z celkové sumy 40 000 dolarů. Poslední čtyři účastníci si museli zajistit své místo prostřednictvím online kvalifikátorů.

V Americe, stejně jako v Evropě, existují také dvě divize: Božská a Starověká, s deseti a osmi týmy. Titáni regionu byli vyzváni, aby předvedli svou sílu v první lize. Zbývající účastníci, stejně jako členové starodávné ligy, budou známí po uzavření otevřených kvalifikací, které odstartovaly 6. srpna.

omega-league-kv-dota2


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud