Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Sony Ericsson Walkman Zylo a Spiro

redakce 13.04.2010

Společnost Sony Ericsson dnes představila dva nové modely z řady Walkman telefonů, kterých celosvětově prodala přes více než 130 milionů. Jsou jimi Sony Ericsson Zylo Walkman a Sony Ericsson Spiro Walkman.

Oba přístroje navazují na tradici hudebních telefonů rozšířené o několik užitečných funkcí pro rychlý přístup k sociálním sítím Facebook či Twitter pouhým stiskem jediného tlačítka, aniž by bylo třeba přerušit poslech hudby v přehrávači Walkman. Nová generace telefonů opět navazuje na tradici skvělého hudebního zážitku. Oba telefony podporují také jednu z nejoblíbenějších funkcí, která snadno identifikuje interpreta i název právě přehrávané skladby - TrackID. Ta jen za rok 2009 zaznamenala 129 milionů vyhledaných záznamů po celém světě.
V rámci nové filozofie designu telefonů společnosti Sony Ericsson napříč celým portfoliem nabízí také tyto dva nové telefony atraktivní vzhled ve stylu křivek lidského těla – jsou navrženy tak, aby zrcadlily tvar lidského těla a zároveň poskytovaly přesné a pohodlné ovládání, které podtrhuje ergonomická klávesnice.

Sony Ericsson Zylo Walkman

Nejvyšší kvalitu zvuku tohoto přístroje zajišťují nejen čisté basy a čisté stereo, ale také na poli mobilních telefonů nově požitý zvukový formát High definition FLAC. Součástí telefonu je mimo jiné i FM rádio nebo 3,2 megapixelový fotoaparát.

 • Hudební přehrávač Walkman
 • Doposud nejlepší kvalita zvuku na mobilním telefonu – formát High definition FLAC 
 • Funkce pro rozpoznávání hudby TrackID
 • PlayNow – nepřetržitá nabídka nejnovější mobilní zábavy
 • Snadný přístup k sociálním sítím Facebook a Twitter
 • Snadné sdílení fotografií na serverech Flickr a Picasa 
 • Možnost rychlého nahrávání videí na server YouTube

 

Sony Ericsson Spiro Walkman

Jedinečný zážitek při poslechu hudby nabízí tento model i pro ty, kteří našli oblibu v komunikaci s rodinou a přáteli prostřednictvím sociálních sítí. Bez nutnosti přerušení poslechu hudby nabízí Sony Ericsson Spiro Walkman snadné připojení k sociálním sítím Twitter či Facebook. Pro zpřehlednění SMS zpráv pak slouží speciální grafika v podobě konverzačních bublin.

 • Hudební přehrávač Walkman
 • Snadný poslech hudby na cestách – 3,5mm audio jack, Bluetooth stereo a FM rádio
 • Funkce pro rozpoznávání hudby TrackID
 • Snadné stahování hudby ze serveru PlayNow
 • Neustálý kontakt s přáteli prostřednictvím sociálních sítí Facebook a Twitter


Sony Ericsson Spiro Walkman bude dostupný na vybraných trzích od třetího čtvrtletí tohoto roku v barvách Contrast Black, Sunset Pink, Spring Green a Stealth Black. V České republice by měl být dostupný v červenci v barvě Contrast Black.

Sony Ericsson Zylo Walkman bude dostupný na vybraných trzích od třetího čtvrtletí tohoto roku v barvách Jazz Black, Chacha Silver a Swing Pink. V České republice by měl být dostupný v červenci v barvě Jazz Black.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme