Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Sound Blaster E série od Creative: Malé zvukové USB řešení a sluchátkové zesilovače

Pavel Trousil 30.05.2014

Creative Technology má v nabídce nové USB zvukové karty. Přenosné zařízení Bluetooth Sound Blaster E3 funguje i jako výkonný sluchátkový zesilovač pro smartphony a tablety.

ps-e1-front-angle-nahled

Sound Blaster E1

Společnost Creative Technology uvedla na trh novou sérii malých, ale výkonných zvukových USB řešení pro PC, Mac, smartphony a tablety – Sound Blaster  E sérii. Novou Sound Blaster E sérii tvoří zvukové karty Sound Blaster E3 a Sound Blaster E1, přičemž celá E série se zakládá na Sound Blaster X-Fi Go! Pro.

Podle výrobce poskytují špičkovou kvalitu zvuku na smartphonech i na tabletech díky vysoké úrovni SNR (odstupu signálu od šumu) a zesilovači s impendancí 600 ohmů, který poskytne mnohem větší výkon, než klasický sluchátkový jack. Sound Blaster E3 také funguje i jako výkonný USB DAC pro smartphony a tablety, takže si uživatelé mohou vychutnat vysoce kvalitní bezdrátový zvuk spárováním se smartphony a tablety přes Bluetooth.

Kromě svých schopností zvukové karty a zesilovače sluchátek, jsou Sound Blaster E3 a E1 také vybaveny duálním sluchátkovým portem pro sdílení hudby. Nabízejí i kvalitní vestavěné mikrofony pro nahrávání / záznam hlasu a telefonních hovorů takže dokážou přetvořit sluchátka na náhlavní soupravu / headset.

Ve nové řadě Sound Blaster E série vede Sound Blaster E3 – výkonný USB DAC a Bluetooth sluchátkový zesilovač. Po připojení k počítačům si mohou uživatelé stáhnout ovládací panel Sound Blaster E series s přístupem k technologii SBX Pro Studio. Sound Blaster E3 nabízí uživatelům mimo jiné i 600ohmový sluchátkový zesilovač na kvalitní poslech hudby ze smartphonů a tabletů. Navíc Sound Blaster E3 nabízí Bluetooth připojení, což umožňuje bezdrátové přehrávání kvalitního zvuku ze smartphonů a tabletů až na 8 hodin. Sound Blaster E3 funguje i jako přenosný USB DAC, takže uživatelé mohou připojením Sound Blaster E3 k vybraným smartphonům a tabletům přes USB streamovat nekomprimované digitální audio.

ps-e1-front-angle-nahled

Sound Blaster E3

Zvukové řešení Creative Sound Blaster E3 a Sound Blaster E1 budou dostupná za 129,90 EUR a 49,90 EUR.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme