Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Streamovací služba Voyo zamíří do O2 TV. Kolik stojí a vyplatí se vůbec?

Jakub Fišer 29.11.2022

Již tento čtvrtek O2 uvolní pro všechny předplatitele jejich digitální televize nový balíček, v rámci kterého získají přístup k české streamovací službě Voyo. Novinka je dostupná pro nové i stávající zákazníky a to za celkem smysluplnou cenu. Vyplatí se?

Kapitoly článku

O2 aktuálně drží nejlepší výchozí pozici na poli digitálních internetových televizí. Oproti své konkurenci – Vodafone a T-Mobile – nabízí nejlepší sportovní přenosy a také třeba bohatou videotéku.

Co se týče streamovacích služeb, s těmi je to ale na štíru. O2 TV de facto podporuje pouze přímý vstup do HBO Max a to jen v rámci nejdražšího tarifu Zlatá, u všech ostatních jej musíte aktivovat v balíčku Kino za 200 Kč měsíčně. O HBO to ale dnes nebude.

Voyo míří do O2 TV

Možná vás více zajímá česká a československá tvorba. Již od čtvrtka 1. prosince začne O2 nabízet balíček s kanály Nova Lady, Nova Sport 3 a Sport 4 a také službou Voyo. Důležité je zmínit, že balíček bude pro všechny zpoplatněný, nedostanou ho ani předplatitelé nejdražšího tarifu Zlatá. Cena balíčku je 159 Kč měsíčně.

„Zákazníci, kteří si Balíček Voyo pořídí, obdrží obratem speciální kód, díky kterému se do Voyo jednoduše zaregistrují. Platbu za služby pak najdou ve svém pravidelném vyúčtování. Kromě přístupu do videotéky Voyo získají automaticky také kanály Nova Lady, Nova Sport 3 a 4, ke kterým dosud měli přístup jen předplatitelé některých tarifů,“ uvádí Anna Lenerová, šéfka obsahu O2 TV a dodává: „Snažíme se našim zákazníkům pravidelně přinášet nový prémiový obsah. Nový balíček Voyo přinášíme v předvánočním čase. Věříme, že jeho obsah zpříjemní zákazníkům přípravy na svátky i ukrátí sychravé dny.“

O2 TV Bronzová, Stříbrná a Zlatá

Na svých webových stránkách O2 nabízí trojici základních tarifů pro svou digitální televizi. Bronzová má v nabídce 65 kanálů (31 v HD) a stojí 349 Kč měsíčně. Stříbrná přidává základní sportovní kanály O2, Nova a třeba také FilmBox, dohromady má 106 kanálů (59 v HD) a stojí 499 Kč měsíčně. Poslední a nejvyšší je Zlatá, ta má hlavně obsah balíčku Kino, tedy HBO Max, kanály HBO 1, 2 a 3, Cinemax a další, dohromady 138 kanálů s 69 v HD kvalitě. Nejvyšší tarif Zlatá však vyjde na 799 Kč měsíčně.

Zdroj: O2, Tisková zpráva


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme