Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

T-Mobile T Tablet: operátor představil levný tablet s podporou 5G

Jakub Fišer 18.08.2023

Růžový operátor T-Mobile pokračuje ve své řadě hardwarových produktů. Včera uvedl zbrusu nový tablet T Tablet, který nese globální označení Revvl Tab 5G. Jde o základní hliníkový tablet s 10,4″ displejem, který navíc podporuje 5G a eSIM, takže může jít o ideální multimediální nástroj pro práci i zábavu v terénu.

Kapitoly článku

T-Mobile tablet s velkým displejem

Tablet s poměrně prozaickým jménem láká na kvalitní kompatibilitu, jak bylo zmíněno v úvodu. Kromě 5G a podpory eSIM nabízí Bluetooth 5.1 i Wi-Fi 5. Výkon zajišťuje čipset Dimensity 700 od MediaTeku s osmijádrovým procesorem a maximálním taktem 2,2 GHz. Operační paměť je v základu 6 GB a úložiště 128 GB lze rozšířit microSD kartami až o 2 TB.

Z další výbavy se uvnitř nachází 7000mAh baterie s podporou 15W nabíjení a samozřejmě i operační systém Android 13 s takřka čistým prostředím bez nadstavby. Výrobce navíc garantuje 2 velké updaty systému Android (Android 14 a 15) a 4 roky bezpečnostních aktualizací. Na zádech je k dispozici duální fotoaparát s rozlišením 8 + 2 Mpx, širokoúhlý snímač bohužel chybí.

Tím nejzajímavějším je určitě displej, na kterém budete konzumovat veškerý obsah. Na přední straně se nachází 10,4″ panel typu LCD s rozlišením 1200 × 2000 pixelů při poměru 15:9. Obnovovací frekvence se zastavila na ještě před pár lety výchozí hodnotě 60 Hz.

| Zdroj: T-Mobile / YouTube

Cena a dostupnost

T-Mobile si pro nový T Tablet přichystal zajímavou akci – stejně jako před rokem k telefonům T Phone a T Phone Pro. Základní cena tabletu se vyhoupla na 5999 Kč včetně DPH coby jednorázová platba.

Zákazníci však mají možnost si tablet koupit spolu s mobilním tarifem Neomezený XL, který kromě neomezených SMS a volání do všech sítí nabízí také neomezený datový balíček s rychlostí přenosu maximálně 10 Mb/s. Cena tarifu je 930 korun měsíčně, cena nákupu nového tabletu tím klesne na 999 Kč včetně DPH.

Zdroj: T-Mobile tisková zpráva


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme