Přejít k hlavnímu obsahu

TCL roste do velikosti XXL: výrobce představil nové televizory s velkými obrazovkami

redakce 16.05.2022

Značka TCL uvádí na trh televizory C73 a P73 s úhlopříčkou až 85 palců, a především QLED TCL C735 s obří obrazovkou s úhlopříčkou 98 palců, což je bezmála 250 cm.

Trh s televizory se dynamicky vyvíjí a obrazovky se neustále zvětšují. Pro rok 2022 se odhaduje, že televizory s úhlopříčkou větší než 60 palců budou tvořit 20 % prodeje. Navíc s výhledem na nadcházející významné fotbalové události je zřejmý trend směrem k ještě větším obrazovkám (65 a 75 palců a větší). Tento trend se projeví zejména několik týdnů před turnajem. Obří televizory umožňují uživatelům rozšířit audiovizuální zážitek a pozvednout jej na novou úroveň. Doma si tak mohou plně vychutnat atmosféru velkého stadionu nebo kina, případně se plně ponořit do počítačové hry.

tcl-1

| Zdroj: TCL

Modely jsou postaveny na platformě Google TV a vyznačují se nejen nejpokročilejšími chytrými funkcemi, ale také cenovou dostupností v kategorii velkých televizorů. Televizory TCL mohou být centrem domácí zábavy, nabízejí rozlišení 4K HDR a bezrámečkový design.

Speciálně tyto bezrámečkové obří televizory XXL TCL navrhla pro optimalizaci filmů a videa, sportovních přenosů a další zábavy přesně podle požadavků zákazníků.

tcl-2

| Zdroj: TCL

Všechny uvedené modely podporují Dolby Atmos a nabízejí ještě větší pohlcující audio zážitek a také Dolby Vision a HDR10+ pro ještě lepší video zážitek bez ohledu na streamovanou platformu nebo film ve formátu Blu-ray. Hlasové ovládání přidává pohodlí pro chvíle domácí zábavy.

Model QLED TCL C735 s úhlopříčkou 98 palců (249 cm) má aktuální doporučenou cenu 149 900 Kč včetně DPH.

Více novinek a další velké modely televizorů budou představeny na veletrhu IFA 2022 v září tohoto roku.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud