Přejít k hlavnímu obsahu
Tipy a triky

Tip: Generování obrázků zdarma pomocí umělé inteligence

Pavel Trousil 01.09.2023

Prodia je online služba, která pro vás na základě zadání vytvoří obrázky pomocí využití několika generátorů s podporou umělé inteligence. Vyzkoušet ji může zdarma na webu. Nic nemusíte instalovat a výsledné snímky si můžete stáhnout.

V tarifu "Free" je služba Prodia zdarma. Chcete-li ji vyzkoušet, přejděte na stránku app.prodia.com a klikněte na možnost "Sign up" v pravém horním rohu. Zadejte svou e-mailovou adresu a potvrďte tlačítkem "Send Magic Link". Na webové stránce se dále zobrazí třímístný kód, který musíte zadat po kliknutí na odkaz zaslaný e-mailem. Poté můžete začít nástroj Prodia používat. Bezplatný tarif umožňuje sestavit libovolný počet obrázků, nikoli však několik najednou. Pro paralelní a rychlejší generování je potřeba placený účet, který služba poskytuje za cenu od 5 USD měsíčně.

Po registraci můžete aplikaci Prodia začít používat. V rozevírací nabídce vyberte AI model. Vlevo zadejte výzvu v angličtině a klikněte na „Generate“. V závislosti na ní Prodia vytvoří nový snímek, který si také můžete stáhnout. Černobílý snímek zobrazený v galerii byl pořízen pomocí AI "SD V1.5 na výzvu "extreme close-up of old man outdoors, telephoto, ambient lighting, monochrome" (extrémní detailní záběr starého muže venku, teleobjektiv, okolní osvětlení, černobílý). V galerii je i snímek vygenerovaný na výzvu „zasněžený most“ a „strakatý pes na skateboardu“.

Zdroj: Prodia 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud