Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Únik české ceny: připravované Vivo V29 bude stát přes 10 tisíc korun

Jakub Fišer 31.07.2023

Čínská značka Vivo chystá již brzy uvést na trh smartphone Vivo V29. Specifikace telefonu zatím oznámeny oficiálně nebyly, nicméně zahraniční server Appuals zveřejnil oficiální cenu, která prý unikla přímo z České republiky.

Kapitoly článku

Cena Vivo V29

Z odkazem na neznámý zdroj napsal server Appuals, že oficiální cena za variantu s 8 GB RAM a 256GB úložištěm bude 11 990 Kč včetně DPH, což se rovná zhruba 500 eur. Není jasné, odkud cena unikla, zdali z dodavatelského řetězce, anebo z jednoho z tuzemských e-shopů.

České zastoupení Vivo odmítlo zmíněnou částku komentovat, finální cenu prý v tuto chvíli nemohou potvrdit. Nutno podotknout, že jde o spekulaci, kterou v tuto chvíli ani není možné jakkoliv ověřit.

Velký displej a kroužek na zádech

Jistou nápovědou však může být únik specifikací, které zveřejnil server MySmartPrice. Ten uvádí, že telefon nabídne 6,78″ zaoblený displej typu AMOLED s rozlišením 2800 × 1260 pixelů a 120Hz frekvencí, čipovou sadu Snapdragon 778G, 8 GB RAM typu LPDDR4X a 256 GB na úložišti typu UFS 2.2.

K dalším specifikacím má patřit 4600mAh baterie s podporou 80W nabíjení a trojčlenná sestava fotoaparátů na zádech. Hlavní by měl nabídnout 50Mpx rozlišení a optickou stabilizaci obrazu (OIS), dále je tu 8Mpx širokoúhlý a 2Mpx makro. Z uniklých renderů je patrné, že ve fotomodulu je také speciální LED kroužek, určený pravděpodobně k osvícení noční scény.

Zdroj se bohužel nezmiňuje o tom, kdy bude smartphone dostupný v prodeji. Vivo V29 – pokud se jméno potvrdí – má být vybavenější sourozenec Vivo V29 Lite, který na český trh dorazil teprve nedávno. Zároveň má jít o nástupce Vivo V27 z loňského roku, se kterým sdílí podstatnou většinu specifikací a také zmíněný LED kroužek na zádech.

Zdroj: Appuals, MySmartPrice


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud