Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Úniky informací o Galaxy Ring: očekávaný chytrý prsten od Samsungu bude pravděpodobně mnohem dražší, než se čekalo

Josef Mika 06.07.2024
Zdroj: Midjourney (vygenerováno pomocí AI)

Samsung Galaxy Ring bude brzy oficiálně představen. Na veřejnost už uniklo mnoho technických detailů. Nyní ale vyplouvá na povrch také jeho překvapivě vysoká cena.

Očekává se, že korejský technologický gigant v rámci nadcházející akce Samsung Unpacked, která se uskuteční 10. července 2024, představí vedle nových skládacích smartphonů, chytrých hodinek a bezdrátových sluchátek také očekávaný chytrý prsten Galaxy Ring. Předchozí cenové prognózy jsou však hluboko pod současným stavem.

Podle prvních informací bude Galaxy Ring zaznamenávat nejen údaje o spánku a stresu, ale také monitorovat hladinu glukózy v krvi. To by mohlo diabetikům poskytnout inovativní řešení pro průběžné monitorování.

Mohlo by vás zajímat

Podle již uniklých informací bude mít nositelný gadget výdrž na baterie mezi 5 a 9 dny. Informace o ceně však mnohé zarazila: místo očekávaných 300 dolarů (asi 7 000 korun) bude Galaxy Ring uveden na francouzský trh za cenu 449 eur (10 500 korun). Zahájení prodeje Galaxy Ring ve Francii je naplánováno na 19. července 2024.

Samsung rozšiřuje své portfolio produktů o nová zařízení

Samsung Galaxy Ring
Samsung svůj první Galaxy Ring poprvé ukázal na veletrhu MWC 2024.
Zdroj: Samsung

Kromě Galaxy Ring představí Samsung také nové modely své řady skládacích smartphonů. V centru pozornosti tak budou Galaxy Z Fold 6 a Galaxy Z Flip 6. Nové smartphony doprovodí hodinky Galaxy Watch 7 a Galaxy Watch Ultra a také sluchátka Galaxy Buds 3 a Galaxy Buds 3 Pro.

Zdroj: DealLabs


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme