Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Vařime.cz: nový projekt pro mlsné jazýčky

redakce 09.03.2014

Uvařte si bez složitého shánění surovin. Vaříme.cz vám je doveze až domů, navíc s podrobným fotonávodem k receptu.

Rádi byste vařili více, ale nakonec jste rádi, že cestou z práce stihnete koupit chleba a udělat k němu vajíčka? Chtěli byste zkusit exotičtější recepty, ale chybí vám buď inspirace nebo hromada surovin, které v supermarketu neseženete, navíc vám pak zůstanou ležet doma v množství větším než malém? Pak je nová služba Vaříme.cz přesně pro vás.

Na www.varime.cz si každý týden vyberete z 9 různých receptů. Jakmile se pro některý rozhodnete, Vaříme.cz vám doručí až domů veškeré ingredience přesně v množství, které potřebujete ve špičkové kvalitě, a k tomu fotonávod jak v kuchyni postupovat. Jde o ideální způsob, jak se blýsknout před rodinou nebo jako dokonalý hostitel party plné hladových a rozmlsaných kamarádů, užít si vaření a současně nemuset hodiny běhat po obchodech a pátrat po ingrediencích.

Recepty jsou vybrané tak, abyste je v pohodě stihli uvařit každý den po práci třeba při sledování zpráv. Kromě nádobí na jejich přípravu nebudete potřebovat nic víc než obsah krabice s logem Vaříme.cz. Recepty chystá šéfkuchař Vaříme.cz Roman Dolejš, kterého možná znáte jako šéfkuchaře La Gare. Jde tedy o postupy prověřené profíkem na svém místě.

„S Vaříme.cz můžete vařit každý den a bude vás to těšit a bavit. Naprostou většinu receptů zvládnou i úplní začátečníci, standardně se dají stihnout za 30 minut. Chceme totiž, aby si zákazníci užívali jak vaření, tak aby měli dobrý pocit ze sebe, z toho, jak se jim jídlo povedlo. Nabízíme cestu k dobrému domácímu jídlu každý den i pro vytížené, kteří nestíhají nákupy a chtějí přitom jíst dobře a vařit z kvalitních surovin," vysvětluje Tomáš Kučera, zakladatel Vaříme.cz. Každý se navíc díky pestrosti receptů může naučit mnoho různých úprav jídla, mezinárodních kuchyní i se třeba doučit něco z té české.

Vaříme.cz dbá na kvalitu surovin. Můžete si tak být jistí, že vám ke dveřím doveze vždy perfektně čerstvé a špičkové suroviny. „Vše nakupujeme, porcujeme, balíme a vezeme zákazníkovi během jediného dne. Nemáme mrazáky a ve skladech máme dlouhodobě pouze suché a trvanlivé ingredience, vše ostatní nakupujeme přímo od dodavatelů denně čerstvé podle počtu objednávek z minulého dne. Každý den se tak vše spotřebuje. Věřím, že tenhle komfort ocení zákazníci, kteří neradi nakupují nebo na to nemají čas, ale zároveň požadují vysokou kvalitu," vysvětluje dál Tomáš Kučera.

Vaříme.cz funguje na území Prahy a suroviny pro recepty, které si vyberete, doveze kurýr Vaříme.cz druhý den odpoledne ve vámi vybraném časovém rozmezí. Ceny se počítají podle ceny surovin na vybraný recept a pohybují se od 40 do 200 Kč za porci. Cena dopravy je 69 Kč a při objednávce nad 700 Kč je zdarma. Každý týden je na výběr z devíti receptů, v nichž je vždy zastoupena polévka, předkrm, mezinárodní kuchyně, česká kuchyně a mořské plody nebo ryby.

varime-cz-ilustracni-mala

Vaříme.cz


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud