Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Velká Ultra HD televize LG je k dostání v ČR – za půl milionu

redakce 20.03.2013

Televize LG Ultra HD TV s 84palcovou obrazovkou se může pochlubit dvojnásobným rozlišením nazvaným Ultra HD, nebo také 4K – má 8 milionů pixelů.

 

Mimořádný vizuální zážitek přináší 84palcová (213 cm) LG Ultra HD TV díky vysokému rozlišení (3840 x 2160) a díky pasivní 3D technologií LG CINEMA 3D. To znamená, že na rozdíl od klasických 3D televizí nevyžaduje těžké a objemné brýle. Zvukový zážitek dotváří 2.2 zvukový systém, který se skládá ze dvou 10W reproduktorů a dvou 15W basových reproduktorů.

 

České a slovenské spotřebitele potěší i speciální funkce Resolution Upscaler Plus, díky které si mohou užívat i méně kvalitní obsah v detailech. Pro skutečné fanoušky her je pak určena funkce Dual Play, posouvající co-op herní režim na novou úroveň. Díky ní mohou hráči sedět vedle sebe a sledovat stejnou obrazovku, ale díky speciálním brýlím přitom pozorovat jiný obraz.

K televizoru se dodává nejnovější ovladač Magic Remote, který umožňuje intuitivně procházet uživatelské rozhraní. Ke Smart TV je v současnosti celosvětově k dispozici přes 1400 aplikací. Funkce SmartShare Plus dává uživateli možnost připojit se k více médiím a zároveň nabízí více možností zábavy jako Wi-Fi a WiDi (Wireless Display), jež umožňují na obrazovku přenést obsah z notebooků, mobilních telefonů, tabletů a dalších zařízení.

Doporučená maloobchodní cena televizoru je 499999 Kč.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme