Přejít k hlavnímu obsahu

Velký upgrade Windows 11

redakce 16.09.2022

Rok po vydání Windows 11 přichází Microsoft s první velkou várkou novinek zabalených do podzimního upgradu 

Chip 10/2022:  Od vydání systému Windows 11 uplynul téměř rok a nyní se čeká na první velkou aktualizaci tohoto operačního systému od Microsoftu. Ponese označení 22H2 a objeví se pravděpodobně ještě v říjnu letošního roku. Do té doby má Microsoft ještě čas odstranit co nejvíce chyb. Každopádně žádné další nové funkce už pravděpodobně nepřibudou. My jsme důkladně otestovali z podstatné části hotovou verzi, která je již několik týdnů k dispozici k vyzkoušení v rámci programu Insider.

Tentokrát je třeba poctivě přiznat, že Microsoft věnoval pozornost kritice od svých zákazníků a opravil některé opravdu dráždivé rysy fungování Windows 11. Systém bude nyní přehlednější a do jisté míry se zvýší i jeho výkon. Mezi další vylepšení patří složky v nabídce „Start“, přepracované kontextové nabídky a (pravděpodobně) i karty v Průzkumníku souborů. Náš článek vás vezme na průzkum nových Windows 11 22H2.

Ukážeme vám, co je nového a jak si už nyní můžete vyzkoušet ty nejzajímavější funkce vylepšených Windows 11. Přečtěte si náš článek v říjnovém Chipu. Je v prodeji od 21. 9.

Obsah: Všechna témata Chipu 10/2022


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud