Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

WhatsApp pro Windows je jako vyměněný

Pavel Trousil 24.03.2023

V obchodě Microsoft Store je nyní připravena ke stažení nová verze aplikace WhatsApp pro systém Windows. Tento oblíbený messenger nyní údajně běží vyšší rychlostí a nabízí vylepšenou funkci volání.

Odesílání a přijímání zpráv prostřednictvím WhatsAppu nefunguje jen na chytrém telefonu. Pomocí aplikace WhatsApp Web můžete například posílat zprávy také prostřednictvím prohlížeče z tabletu nebo počítače. S aplikací WhatsApp Desktop je pak tento messenger dokonce k dispozici jako samostatný program pro PC se systémem Windows. Díky tomu můžete chatovací službu používat i bez prohlížeče.

what1-nahled

V obchodě Microsoft Store na vás čeká nová aplikace WhatsApp Desktop, | Zdroj: screenshot MS Store.


Od dnešního dne je k dispozici ke stažení aktualizace pro "WhatsApp Desktop": Nová desktopová aplikace pro Windows nyní nabízí rychlejší načítání a uživatelsky přívětivé rozhraní. Aplikace umožňuje účast až 8 osob ve skupinových videohovorech a až 32 osob ve zvukových hovorech. Meta, která je tvůrcem, plánuje tyto limity v budoucnu ještě zvýšit.

what2-nahled

Má vylepšené rozhraní, ale hlavně rychlost a možnosti volání. | Zdroj: screenshot Meta WharsApp.


Meta také plánuje rozšířit podporu pro další zařízení. Již byla spuštěna nová beta verze aplikace WhatsApp pro tablety se systémem Android a v současné době je v rané beta verzi nová, rychlejší aplikace pro stolní počítače Mac.

Zdroj: Meta WhatsApp


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme