Přejít k hlavnímu obsahu

Wise Care 365 Pro 5

Martin Kučera 17.11.2018

Wise Care 365 Pro je výkonný správce počítačů s Windows, který odstraní všechny nepotřebné datové pozůstatky a pomůže vám zvýšit soukromí i výkon. ("Plná verze - Chip 12/2018.")

Aplikace na vyčištění disku, odstranění pozůstatků po surfování na internetu a optimalizaci nastavení Windows by neměla chybět v žádném počítači.

Prvním krokem vyčištění a optimalizace počítače ve Wise Care 365 je kompletní analýza jeho obsahu. Během testi jsou odhalena nepotřebná data na pevném disku, zbytečné záznamy v registru Windows, data z dočasné paměti internetových prohlížečů a například i pozůstatky po aktualizacích operačního systému. Wise Care 365 vyčíslí celkovou velikost těchto dat a pak je smaže. Současně jsou při analýze identifikovány i možnosti úpravy nastavení Windows pro dosažení většího výkonu. Všechny odhalené problémy můžete následně vyřešit jediným kliknutím myší. Šikovná je i možnost nastavení automatického provádění kontroly obsahu a optimalizace počítače ve zvoleném intervalu. Mezi dalšími funkcemi programu nechybí ani funkce na zrychlení startu počítače zastavením automatického spouštění nepotřebných programů a služeb, možnost úpravy kontextové nabídky pravého tlačítka myši nebo likvidace nepotřebných souborů.

  • Jazyk: česky
  • Windows XP/Vista/7/8/10 (32/64 bit)
  • Bez registrace

Plnou verzi programu Wise Care 365 Pro můžete používat bez funkčních a časových omezení, ovšem bez nároku na technickou podporu a aktualizace. Běžná cena licence programu je přes 800 korun. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

Analýza v programu Wise Care 365 odhalí, kolik máte na pevném disku zbytečných dat, jak moc je registr Windows zanesený nepotřebnými záznamy a jaké kroky optimalizace pomohou zvýšit výkon a stabilitu vašeho počítače. Zjištěné problémy vyřešíte kliknutím na tlačítko »Opravit«. Nabídka »Čištění systému« obsahuje například i funkci »Redukce systému«, se kterou lze odstranit zbytečná data, která na disku počítače zůstanou po aktualizacích Windows. Funkce »Velké soubory« vám pomůže vyhledat data k archivaci na jiný disk nebo k odstranění pro uvolnění místa v počítači. V nabídce »Ochrana soukromí« najdete například i užitečnou funkci »Generátor hesel«, která vám pomůže vytvářet dlouhá a dostatečně složitá hesla pro různé internetové služby. Funkce »Čistič soukromí« zase odstraní různé stopy po používání počítače a instalovaných programů.

Sada funkcí Wise Care 365, označená jako »Nástroje«, obsahuje osm různých miniaplikací, které si můžete před jejich prvním použitím jednoduše stáhnout a doinstalovat. Tyto nástroje vám pomohou například vyhledat duplicitní soubory disku počítače, kompletně odinstalovat nepotřebné programy, uvolnit kapacitu operační paměti nebo třeba obnovit dříve smazaná data. Užitečná je také funkce na automatické vypnutí, restart nebo třeba uspání počítače v nastaveném čase.

Seznam všech plných verzí v Chipu 12/2018

Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud