Přejít k hlavnímu obsahu

Z nuly na sto za 36 minut: Huawei nova 9 SE se nabíjí raketovou rychlostí

redakce 29.03.2022

Inovativní design, kvalitní fotoaparát a skvělý výkon. Vlastnosti, které vám dokáží zpříjemnit každý den. Nic z toho ovšem nemá žádný význam, pokud musíte neustále kontrolovat stav akumulátoru. 

U Huawei nova 9 SE nic takového nehrozí. Je poháněn spolehlivou baterií s kapacitou 4000 mAh, která poskytne dlouhé hodiny výkonu a plně se nabije za pouhých 36 minut.

Model nova 9 SE je nejnovějším přírůstkem do úspěšné série smartphonů nova od společnosti Huawei. Po svých předchůdcích zdědil jen to nejlepší a podařilo se mu to posunout ještě o úroveň výš.

Impozantní nejen na první pohled

nova9se-2

| Zdroj: Huawei

Huawei nova 9 SE okamžitě zaujme svým estetickým designem, jemuž vévodí Huawei FullView displej s ultra úzkými rámečky. Jejich šířka z každé strany dosahuje pouhých 1,05 mm. To působí v dokonalé souhře s tenkým tělem celého telefonu. Jeho tloušťka činí jen 7,94 mm.

A přednosti modelu nova 9 SE zdaleka nejsou pouze povrchního charakteru. Pod krásným zevnějškem se nachází stejně kvalitní vnitřek. O výkon se stará osmijádrový procesor Qualcomm Snapdragon s výkonem 2,4 GHz a grafickým akcelerátorem Adreno 610.

Nabití lusknutím prstu

Nabíjení akumulátoru je pro nova 9 SE záležitostí na pár okamžiků. Díky Huawei SuperCharge se z nuly na 60 % nabije za pouhých 15 minut. Plné nabití pak zabere jenom 36 minut.

Výkonný procesor a vysokokapacitní baterie dovedou vyprodukovat spoustu tepla a i na to je Huawei nova 9 SE připraven. Díky grafenu s vysokou tepelnou vodivostí, který poskytuje až o 30 % efektivnější chlazení něž obyčejný grafen, se uživatelé Huawei Nova 9 SE nemusí bát, že by jim bylo horko na ruce.

108 megapixelů

nova9-objektiv

| Zdroj: Huawei

Takové je rozlišení hlavního fotoaparátu Huawei nova 9 SE. Díky tomu lze výsledné fotografie vytisknout ve velikosti až 125 x 94 cm bez sebemenšího úbytku na kvalitě. Za pomoci technologie, kombinující devět pixelů do jednoho, přispívá ultra vysoké rozlišení také k ohromujícím výsledkům ve zhoršených světelných podmínkách. K tomu mimo jiné dopomáhá i vysoká světelnost o hodnotě f/1,9.

Kromě toho smartphone disponuje také ultra širokoúhlým 8 MPx objektivem s rozhledem až 112 stupňů a dvěma speciálními 2MPx objektivy. Jeden slouží pro vytvoření bokeh efektu a druhý k zachycování makro fotografií. Na přední straně pak nalezneme širokoúhlou selfie kameru s rozlišením 16 megapixelů a světelností f/2,2.

Nejlepší na všech vlastnostech Huawei nova 9 SE je, že si je můžete užívat bez jakýchkoliv omezení. Kdykoliv totiž klesnou procenta nabití, stačí jen pár minut a jste zase na stovce.

HUAWEI nova 9 SE se od 21. 3. 2022 prodává za cenu 8499 Kč v černé, modré a později i bílé barvě ve verzi dual SIM.
 
V rámci akce na podporu prodeje zákazníci získají až do 3. 4. 2022 k nákupu telefonu jako dárek HUAWEI WATCH Fit NEW.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud