Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Zapojte se do Ericsson Application Awards 2014 a vyhrajte 25 000 euro

redakce 23.01.2014

Ještě více než jeden měsíc zbývá všem zájemcům, aby přihlásili svou aplikaci Android a iOS do Ericsson Application Awards. Soutěž je určena pro studenty a zaměstnance malých a středně velkých firem z celého světa.

Tato soutěž umožňuje všem jedincům a jejich týmům získat podporu v oblasti aplikací a rozšířit si kontakty v odvětví telekomunikací. Soutěžit mohou ve dvou kategorií – jedna je určena pro studenty; druhá pro malé a střední firmy s méně než 100 zaměstnanci.

Tématem soutěže 2014 jsou Aplikace pracovního života, které podporují hlavní vizi Ericssonu, a sice myšlenku celosvětové zasíťované společnosti, ve které jsou všichni navzájem propojeni a to odkudkoliv.

wawa-nahled

Chcete se pokusit odpovědět na otázky, jak může aplikace pomoci nám všem v našem každodenním pracovním životě a to nyní i v budoucnu? Jak můžeme přispět k tomu, aby příští generace pracovního života využívala prostředí, ve kterém mohou lidé lépe inovovat, spolupracovat a vybalancovat svůj soukromý i pracovní život?

Vítězem studentské kategorie v roce 2013 byl portugalský tým GreenSpark, který nabídl řešení založené na energetické účinnosti se skutečně globálním dosahem. Britská společnost TboxApps byla vítězem v kategorii malých a středně velkých firem.

V roce 2013 se zúčastnilo soutěže 192 týmů (ve srovnání s 143 týmy v roce 2012) z 52 zemí. První cena je 25 000 euro, druhá cena je 10 000 euro a třetí až desátá cena zahrnuje diplomy a čestná uznání. Registrovat se můžete na stránkách www.ericssonapplicationawards.com.

Zdroj. TZ Ericsson.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud