Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

14″ notebook Toshiba

Pavel Trousil 30.03.2016

Toshiba Satellite Pro A40-C  je novým notebookem na našem trhu, který nabízí matný 14“ Full HD displej, bezdrátové připojení WiDi a klávesnici odolnou proti polití. 

Společnost Toshiba představila poprvé na českém trhu novou platformu notebooku – Satellite Pro A40-C. Tímto modelem nabízí Toshiba přístroj s žádaným 14″ (35,56 cm) displejem v rozlišení Full HD. Základním standardem profesionálních notebooků Toshiba je dnes matný displej, sada portů v plné velikosti včetně několika USB 3.0 a Intel Pro WiDi – technologie pro bezdrátový přenos obrazu na velké displeje pro účely prezentací, navíc s řadou bezpečnostních funkcí. Výbavu doplňuje duální mikrofon, který potlačuje ruch okolí a webkamera s optimalizovaným režimem pro videokonference.

U notebooků Toshiba je k dispozici funkce Battery Charging control, která zajišťuje lepší využití kapacity baterie a výrazné prodloužení pracovní doby notebooku na cestách bez možnosti dobíjení. V případě Toshiba Satellite Pro A40-C to konkrétně znamená výdrž na baterie až 7 hodin.

satellite-pro-a40-c-08-nahled

První dostupná konfigurace této modelové řady se náš trh dostane již v příštím týdnu a nese označení Satellite Pro A40-C-150. Je osazena procesorem Intel Core i5, operační pamětí 8 GB a konvenčním pevným diskem s kapacitou 500 GB. Výbava zahrnuje čtečku otisků prstů a SmartCard, TPM čip, tři rozhraní USB 3.0, RGB, HDMI, RJ-45, slot pro paměťové SD karty a konektor pro sluchátka a mikrofon. O grafiku se stará na desce integrovaná karta Intel HD Graphics 520. Kvůli potřebám společností, které využívají vlastní interní systémy, je dodávána s předinstalovaným systémem Windows 7 Professional a přibalenými DVD disky s Windows 10 64bit Pro.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme