Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

AirLive OD-2025 HD

redakce 03.10.2011

Společnost AirLive představila AirCam OD-2025HD, což je 2megapixelová POE kamera určená pro profesionální sledování a bezpečnostní použití. Tato síťová kamera je vhodná pro zařízení, které vyžadují vysokou flexibilitu, kvalitu a výdrž.

Se snímačem CMOS AirLive AirCam OD-2025HD poskytuje vynikající kvalitu obrazu během celého dne. Vysokorychlostní procesor umožňuje 30 fps (snímků za sekundu) ve všech rozlišeních a poskytuje maximálně plynulé video ve vysokém rozlišení v porovnání s jinými IP kamerami, které poskytují pouze 15 snímků za sekundu. Uživatelé mohou sledovat živé video přes intranet nebo internet.

Vybavení 24 diodami Infra LED přísvitu umožňuje IP kameře vidět v temné noci. IR cut filtr zajistí kameře automatické přepínání mezi denním a nočním režimem. DI (digitální vstup) konektor je schopen řídit externí senzory, jako např. dveřní senzor, laserové brány a mnoho dalších. DO (digitální výstup) může nést regulátor osvětlení nebo centrální sledovací zařízení.


AirLive OD-2025HD síťová kamera nabízí na trhu komplexní sadu funkcí pro optimální bezpečnost, efektivitu a ovladatelnost. AirLive OD-2025HD používá H.264 kompresi videa, která významně snižuje velikost souboru a šetří cennou šířku pásma a úložný prostor. H.264 je vysoce výkonný standard komprese obrazu, který se může pochlubit mnohem vyšším kompresním poměrem, než MJPEG nebo MPEG-4.

AirLive OD-2025HD je nejlepší volbou pro zajištění vzdáleného monitorování. Uživatelé mohou používat různé podporované internetové protokoly jako FTP, TCP / IP, SMTP, HTTP a RTSP a tak získat přístup k obrazu z AirCam OD-2025HD z jiného místa. Kamera podporuje obousměrný přenos zvuku. Uživatel se může připojit reproduktor a diskutovat s možnými vetřelcem.

 

Doporučená cena kamery AirLive AirCam OD-2025 je 8799Kč vč. DPH.


Více informací zde: http://cz.airlive.com/product/product_3.php?pdid=PD1313027422164


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme