Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Asus O!Play Media Pro

redakce 09.08.2012

Přehrávač Asus O!Play Media Pro podporuje více než 50 různých multimediálních formátů. Integrovaný digitální tuner otevírá bránu do světa digitální televize. Rozhraní Wireless-N a Gigabit Ethernet nabízejí vysokorychlostní přístup k internetu a místní síti...

Kodek přehrávače O!Play Media Pro podporuje více než 50 multimediálních formátů, takže je zaručena kompatibilita téměř s jakýmkoli obsahem. Novinka je vybavena integrovaným digitálním DVB-T tunerem. Digitální televize poskytuje uživatelům přístup k vyššímu rozlišení (DVD kvalita), zvuku na úrovni disků CD, interaktivnímu obsahu a datovým službám. Zařízení O!Play Media Pro promění jakoukoli televizi v digitální TV, ale přináší i další možnosti set top boxu, jako je elektronický programový průvodce (EPG) umožňující plánování obsahu až na týden dopředu.

 

Přehrávač Asus O!Play Media Propodporuje více než 50 různých multimediálních formátů a nabízí integrovaný digitální tuner pro příjem televizního vysílání.
Přehrávač Asus O!Play Media Propodporuje více než 50 různých multimediálních formátů a nabízí integrovaný digitální tuner pro příjem televizního vysílání.

 

Přístroj nabízí možnost kabelového připojení Gigabit Ethernet LAN i bezdrátového připojení Wi-Fi 802.11n. Do uživatelského rozhraní je začleněn přímý přístup k několika oblíbeným službám jako YouTube XL, Acetrax, Facebook, DailyMotion, Picasa a desítkám internetových televizí a rádií. Přehrávač O!Play Media Pro podporuje všechny vysokorychlostní standardy,  takže umožňuje rychlé stahování i plynulé přehrávání HD obsahu.

Zásluhou technologií O!Direct a O!MediaShare mohou uživatelé prostřednictvím zařízení O!Play Media Pro přehrávat obsah ze stolních počítačů, notebooků, tabletů a smartphonů přímo na televizi v obývacím pokoji – to vše pomocí několika kliknutí. Funkce O!Direct umožňuje přesun multimediálních souborů přes kabelové i bezdrátové připojení stiskem jediného tlačítka, takže již nebude potřeba používat fyzické USB úložiště. Aplikace O!MediaShare (dostupná zdarma ke stažení ze služby Google Play) dokáže k HDTV přes přehrávač O!Play Media Pro připojit mobilní zařízení, např. smartphony, a podporuje bezdrátové přehrávání obsahu z těchto zařízení na velké obrazovce.

Pro přehrávač O!Play Media Pro bude Asus nabízet možnost živých aktualizací firmwaru. Novinka by se měla objevit na našem trhu zhruba v polovině srpna, její cena se bude pohybovat okolo 3 000 Kč.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud