Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

BenQ G1

redakce 16.08.2012

Objektiv s vysokou světelností f1.8 se skládá ze sedmi čoček usazených v šesti skupinách. Disponuje také asférickou čočkou, která zlepšuje ostření a integritu obrazu a je konstruován z vysoce propustného a částečně skleněného materiálu, který umožňuje přenést více světla i v horších světelných podmínkách.

Širokoúhlý objektiv s ohniskem 24 mm a 4,6x optickým přiblížením a optickým stabilizátorem dokáže pořizovat snímky s výrazným bokehem (estetická kvalita částí snímků, nacházejících se mimo rovinu ostrosti), při nichž rozostří pozadí a vytvoří tak profesionální surrealistické a romantické výjevy.

Třípalcový výklopný displej s rozlišením 920 000 pixelů a 14megapixelovým CMOS senzorem využívá panel AUO se širokou barevnou škálou, který zajišťuje syté odstíny a s nimi i realističtější zobrazení fotografií. Vysoce kontrastní obrazovka dokáže zobrazit velice ostré a čisté obrazy a umožňuje tak věrnou prezentaci snímků i videa ze všech pozorovacích úhlů. Výhodou je také zlepšená viditelnost na přímém slunci. Volba režimu „vše v jednom“ (all-in-one) na G1 umožňuje uživatelům jednoduše přepínat mezi běžně používanými funkcemi

BenQ G1 bude na českém trhu dostupný v září 2012 za částku 4 583 Kč bez DPH. Bílá varianta fotoaparátu bude dostupná v říjnu 2012 za stejnou cenu.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud