Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Chip 12/2015 je tady! Testy | recenze | plné verze!

Martin Kučera 15.11.2015

Postaral se Microsoft dostatečně o ochranu Windows 10? A opravdu nejnovější generace procesorů Skylake přinesla vyšší výkon a delší výdrž na baterii? Čtěte prosincový Chip!

Proč schovávat router pod stůl a NAS do skříně, když se může jednat o atraktivní designové doplňky interiéru? Chip představuje nejkrásnější techniku -  pdf celý článek v PDF.

obalka550 Rubrika TRENDY

Nejnovější technologie na hranicích EU - více. Galileo na obzoru - více. Soumrak bankovních služeb - více. Jak chytrý bude váš příští dům? - více. Vánoční nakupování - více.

obsah550 Rubrika TESTY

Jak bezpečná jsou Windows 10 - více. Nejlepší prohlížeč - více. Otestujte si svůj smartphone -  pdf celý článek v PDF. Nejlepší fotosmartphony - více. Test notebooků se Skylakem - více. Profesionální záchranáři - více.

clanek550

czc-banner

Rubrika TECHNIKA

Rychlejší domácí Wi-Fi - více. Přehrajte vše! - více. LTE využívá frekvence Wi-Fi - více. Kvalitní monitor a pohodlná klávesnice - více. Účinná kontrola vašeho hardwaru - více.

dvd-550

12 plných verzí zdarma pouze v Chipu

CleverPrint 2016 Pro - Snižte náklady na tisk. Recovery Tool - Reset hesel ve Windows. LAN Exam Maker - Otestujte své zaměstnance. UnHackMe 7.8 - Likvidátor rootkitů. SlideShow 7 Premium - Vytvořte krásné filmy. Partition Assistant Pro, WinX HD Video Converter, Power Data Recovery 7 a další plné verze.

bitdefender550 Bitdefender Antivirus Plus 2016 - Výkonný antivir. Exkluzivní plná verze zabezpečení pouze v Chipu 12/2015. Registrační Bitdefender kód je umístěn na straně 3. Majitelé digitálního Chipu najdou kód v e-mailu pro stažení balíčků se softwarem.

Chip 12/2015 můžete číst okamžitě, pokud jej koupíte v digitální podobě a uhradíte kartou. Cena je 99 Kč, oproti papírové verzi za 179.99 Kč. predplatne550

Předplatné je nejspolehlivější a nejlevnější cesta, jak se k Chipu dostat (tištěný 112 Kč / digitál 93 Kč). Nebo zkuste výhodné kombinované předplatné (papír + digitál) za 1 320 Kč na rok a získáte jeden papírový časopis a možnost číst digitální časopis až na třech zařízeních bez ohledu na jejich typ a operační systém.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud